Neler Yeni

İnceleme İşte Cevabı -3 Cougar markası Frisby e mi ait ?

Çınar Yaşar

80+ Gold
Abdullah abinin palit markasının ekran kartını incelerken dediği gibi , " Her markanın her ürünü kaliteli olmaz. " Ben klavye ve mouse olarak RAMPAGE kullanıyorum ve memnunum. Ama RAMPAGE marka başka ürünlerde kullandım memnun kalmadım.
Mesela benim telefonum son dönemlerde Survivor'da sürekli reklamı çıkan Oppo markasının telefonu ama aldığıma pişman oldum PUBG Mobile 576p ve her şey en düşükte hem ısınıyor hemde kasıyor

beritankorkusuz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
Frisby gayet bilindik ve satan marka, sıkıntısı sesi bence.

beritankorkusuz

80+ Silver
Mesela benim telefonum son dönemlerde Survivor'da sürekli reklamı çıkan Oppo markasının telefonu ama aldığıma pişman oldum PUBG Mobile 576p ve her şey en düşükte hem ısınıyor hemde kasıyor
Olabilir , reklamlar ....

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Burada @Redmental'a katılıyorum. Markaya güvenirsin ama her modeline güvenmezsin. Frisby önermiyorum. Biraz daha koyarak veya aynı fiyata daha kaliteli markalar varken neden Frisby seçeyim? Frisby hater'ı değilim ancak güvenemediğim bir markadır.

beritankorkusuz

80+ Silver
Frisby gayet bilindik ve satan marka, sıkıntısı sesi bence.
Aa bak iyi dedin , ben fan sesli diye fan değiştirmeden önce teknik serivisi arayıp konuştum bana kapasitörlere vs zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kalmadığını söylediler bende değiştirdim ve çözdüm sorunu.Rtx 2080Ti geçtiğimden dolayı 700w 80+Bronze Fsp aldım.Yoksa memnunum .O kadar elektrik geldi gitti sıfır sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
Aa bak iyi dedin , ben fan sesli diye fan değiştirmeden önce teknik serivisi arayıp konuştum bana kapasitörlere vs zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kaldığını söylediler bende değiştirdim ve çözdüm sorunu.Rtx 2080Ti geçtiğimden dolayı 700w 80+Bronze Fsp aldım.Yoksa memnunum .O kadar elektrik geldi gitti sıfır sıkıntı
Bende fsp kullanıyorum çok kaliteli aga hydro 700w

beritankorkusuz

80+ Silver
Burada @Redmental'a katılıyorum. Markaya güvenirsin ama her modeline güvenmezsin. Frisby önermiyorum. Biraz daha koyarak veya aynı fiyata daha kaliteli markalar varken neden Frisby seçeyim? Frisby hater'ı değilim ancak güvenemediğim bir markadır.
Buna ben bu şekilde katılıyorum ,eğerki elinde bütçen varsa Firsby birinci tercihin olmaz fakat , bütçen sınırlı ise tercih edersin sorun yaşamazsın. Psu konusunda*
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende fsp kullanıyorum çok kaliteli aga hydro 700w
Kanka Hydro k mı yoksa hd mi

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Frisby tavsiye etmiyorum ettirmem'de.

beritankorkusuz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
Buna ben bu şekilde katılıyorum ,eğerki elinde bütçen varsa Firsby birinci tercihin olmaz fakat , bütçen sınırlı ise tercih edersin sorun yaşamazsın. PSU konusunda*
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka Hydro k mı yoksa hd mi
Hd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,893
Üyeler
155,009
Son üye
Cihangir Yaman