Neler Yeni

İnceleme Firsby kasalarındaki 80+ ?, teknik servis ile görüştüm

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

beritankorkusuz

80+ Silver
Ben ismini duyunca bile kusasım geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

C4 değil nükleer başlıklı ATOMOTİC çarpışmalı "C-ATOMCU"
Dostlar kullanmadan kulaktan duyma bilgilerle yazmayınız. Karışmıyorum kimsenin görüşüne . Yazıda zaten her şeyi yazdım, kullanan arkadaşlar zaten ne demek istediğimi çoktan anlamışlardır.

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Kasalarda 80+ sertifikası diye bir şey yok, PSU için söylediğini varsayıyorum: 80+ sertifikasının olması bir PSU'yu kaliteli yapmaz, 80+ verimlilik sertifikasıdır.

Korumaların da olması kaliteli yapmaz, korumaların çalışıp çalışmadığını bile bilmiyoruz.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,719
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Ripple değerleri 200 mv ve PWR_OK sinyali 100 ms iken hold up time 1 ms + voltaj regülasyonu berbat 12V kanalı 13V veriyordur veya 3.3V kanalı 4V veya 2V'a yaklaşmıştır diyesim geldi. :d Korumaları olması iyi olduğu anlamında gelmiyor ki bir ton etken var.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Ya aslında zaten bu tür sistem yanma, patlama (bu baya abartı 1000/1 olacak bir şey), işte bozulma tarzı olaylar her PSU da olur.
Ancak bu corsair, FSP tarzı markalara göre Frisby ve rampage markalarında daha fazla görüldüğünden herkes doğal olarak kalitesiz ve C4 damgası koyuyor.
E PSU a bakıyoruz, corsair ve FSP nin bazı modellerinde olan korumalar frisby veya rampage in bazı modellerinde var??
Tamam önermeyelim daha iyisi varken, ama bilmeyip alan adama da C4 kardeşim anında çöpe at ve değiştir demeyelim.

Top Bottom