Neler Yeni

İtopya Bilgisayar'ın Saçmalığı

sws9912

80+ Silver
O zaman sen haklısın dostum. Mağaza stoğu var dendiyse sen de gidince stok yok dendiyse o zaman sen haklısın.
Ama şube çalışanı da dedi ki müşteri hizmetleri mağaza stok durumunu öğrenme yetkisi yok dedi o zaman niye bana cevap verdi müşteri hizmetleri

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Hocam ben gigabyte 1660 super aldım 6 temmuz akşamı sipariş verdim 10 temmuzda geldi.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Ama şube çalışanı da dedi ki müşteri hizmetleri mağaza stok durumunu öğrenme yetkisi yok dedi o zaman niye bana cevap verdi müşteri hizmetleri
O da ayrı bir çelişki. Acaba yanlışlıkla internetteki stoğu mu söyledi? Çağrı merkezini arayarak yaşamış olduğun durumu anlat.

sws9912

80+ Silver
Hocam ben Gigabyte 1660 super aldım 6 temmuz akşamı sipariş verdim 10 temmuzda geldi.
Ben de biliyorum şans işi gibi bu bazen 2 hafta bazen 4-5 gün sorun çıkan çok kişi gördüğüm için almaktan korkuyorum artık itopya *sitesinden*

weiwuer

80+ Bronze
Hocam ben Gigabyte 1660 super aldım 6 temmuz akşamı sipariş verdim 10 temmuzda geldi.
Bunlarin hepsi oyle bazen denk geliyor 1 gunde gonderiyorlar bazen 1 hafta yok yere kargoda bekletiyorlar. Sans isi tamamen. Ben incehesaptan klavye aldim 2 gunde geldi, ustelik ikinci gunun gece 11inde. Monitor aldim yine ayni sekilde 2 gunde geldi.
gecen hafta kulaklik aldim 8. Gunde teslim edildi. Ve kulaklik ellerinde var, depoda paket edilmis bir sekilde hazir duruyor. Sadece kargoya vermiyorlar. Unutmuslar kalmis bir kosede. Aradim 1 hafta oldu ses seda yok kulakliktan dedim depoda paketlenmis bekliyor soyliyim de gondersinler, cikisini yapsinlar bugun dedi kadin.zahmet ettiniz a**

sws9912

80+ Silver
biraz saçma bir soru olabilir de arkadaşlar itopyadan veya teknobiyotikten sipariş etsem hıyar çıksa :D ne yapacağımı şaşırırım öyle bir ihtimal yok değil mi ? o kadar para veriyorum yani

h.ibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halil
1 ay geçti daha oyun hediyesini vermediler hediyesin vermediler :ASDSA

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Teknolojik ürün satın almak genel olarak zaten şans işi.Ama itopya'dan alacaksanız ekstra şanslı olmanız gerek 😄

Top Bottom