Neler Yeni

Çözüldü✓ İTOPYA BOZUK ÜRÜN GÖNDERDİ İADE ALMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf özdemir
Instagram
yusuf_ozdemir5
Bende 3 gün önce monitör aldım 27 inc Asus 165 Hz oyunlarda parlaklık düşüyor dalgalanma yapıyor değiştirmek için götürdüm servise yolladılar 20 gün ben onları beklemek zorunda mıyım yani itopya iyice artık kotuledi valla

Abraham23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim
Dostum sana bir iyi bir kötü haberim var. Kötü haber iade sürecinde çok sıkıntı çekersin. İyi haberse kolun bozuk değil :) Xbox controllerda o analog kilidi yukarıya kaldırmak. Zaten aşağı pozisyonda çalışır bu bir, ikincisi testlerde nm lik minik kayma gözükmesi normal. 3 adet kolum var üçü de aynı. Biraz evham yapıyorsun bence, drift yoksa kolunda ki yok gözüküyor. Kolun sağlam dostum

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Erdem BELER
Kanka olay basit, geri iade et, bozuk falan uğraştırma, onlar sana geri gönderirlerse tekrar geri gönder. İte ite onlar ödeyecek kargoyu.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
yani o kadar para kazandıkları halde
kazık fiyatlara ürünler sattıkları halde
hala daha 3 kuruşluk malların iadesini yapmıyorlar

TahinPekmez

80+ Silver
AMAZON'un gözünü seveyim kral yaa, uğraşmayın şöyle firmalarla. 5 fazla verin başınız ağrımasın

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet
Merhabalar. 17 mart 2024 pazar günü Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad siparişi verdiğim ürün 20 mart 2024 (bugün) teslim aldım ve ürünün 2 analog tuşuda bozuk. Analog Tuşlarına basınca içine göçüyor çekmem gerekiyor çıkması için videoda gözüküyor. Gamepad testlerinde yaptığım kontrollerde analog 0 da durmuyor. Ürün kısacası bozuk. İtopyaya iade veya değişim için mesaj attığımda bozuk ürünler için microsofta mesaj atın dediler. İtopyanın iade alması gerekmiyor mu? Nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir durum yaşamamak için hiç bir şey söylemeden iade ediyorum

Birde dostlar ben klavye alacaktım itopyadan sayenizde baya korktum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Süha Kılıç
Merhabalar. 17 mart 2024 pazar günü Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad siparişi verdiğim ürün 20 mart 2024 (bugün) teslim aldım ve ürünün 2 analog tuşuda bozuk. Analog Tuşlarına basınca içine göçüyor çekmem gerekiyor çıkması için videoda gözüküyor. Gamepad testlerinde yaptığım kontrollerde analog 0 da durmuyor. Ürün kısacası bozuk. İtopyaya iade veya değişim için mesaj attığımda bozuk ürünler için microsofta mesaj atın dediler. İtopyanın iade alması gerekmiyor mu? Nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz ?

Dostum Microsoft servisi sorun çıkarmadan değişir ama tam olarak merkezlenen kol bulman çok zor. Daha yeni Amazon Ingiltereden aldığım Volt'u analoglar tam merkezlenmiyor diye değişime gönderdim Microsoft'a, yenisini gönderdiler o da merkezlenmiyor. Bir kez daha şansımı deneyeceğim. Bu konularda yapacak pek bir şey yok maalesef, Elite2 Core kontrolcüm var onda da aynı sorun vardı, onu da gönderdim o da değişti bugün ulaşacak. 2 tane kontrolcüm daha var onlar düz siyah renk, yine onlarda da aynı sorun var. İçe gitmesinde ise, o da normal. Microsoft'a da Logitech gibi diyebiliriz. Kalite kontrolü sıfır, servis desteği 10/10.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Recep Karataş
Yıllar önceki itopya'yı bilen birisi itopyadan alışveriş yapmaz.

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre

İtopya şaşırtmıyor.

Mrgulcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet gülcü

Hocam siz yine de ürünü itopyaya sorunu bildirir şekilde ve cayma hakkımı da kullanmak istiyorum diye belirterek iade edin. Eğer tekrar kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Süreç 1 2 ay uzayabilir ama kesinlikle sizin lehinize sonuç çıkar itopya ürünü geri almak zorunda kalır ve ücretinizi iade eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Doruk Emekçi

Dostum içine göçme olayı hepsinde var. O bir arıza değil. Normal bir durum. Drift problemi yaşıyorsan itopya ile değil Microsoft ile görüşmen lazım. Zaten onların garanti politikaları çok çok iyi

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Omer Faruk
Analog gamepad testinde tam merkezde durmuyor. Elimde logitec f710 var o bile 0 da duruyor. analog içine göçmüyor.
hocam muhtemelen söküp takıp sana "tamir ettik" diye yutturmaya çalışacaklardır yeme lütfen, her halükarda değişimini iste tamir kabul etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Doruk Emekçi
Dostum içine göçme olayı hepsinde var. O bir arıza değil. Normal bir durum. Drift problemi yaşıyorsan itopya ile değil Microsoft ile görüşmen lazım. Zaten onların garanti politikaları çok çok iyi
Bende kullanıyorum 9. Nesil gamepad bende de içine göçme olayı var. Yani o tarafta sıkıntı yok. Yeni bir tane alsaa bile aynı şey olacak için göçme konusunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom