Neler Yeni

itopya.com rezaletliği

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
panel arızası nedeniyle teknik servise gönderdiğim monitörümün 2.5 ay sonrasında gelen sıfır ürünün hali :) 2.5 aylık süreçte 0 ilgi 0 alaka itopya.com'a teşekkürler,bu siteden birdaha ne alışveriş yaparım ne yaptırırım.

her gün gelip konuyu yükselteceğim herkes görsün nekadar ilgi ve alaka ile çalıştıklarını

güncelleme : itopya tarafından arandım monitörün kırık halinin fotoğrafını whatsap üzerinden kendisine ilettim ve bana denilen şey kargocu geldiğinde onlara ilettiniz mi tutanak tuttunuz mu? bende koca kutuyu açıp kurana kadar hangi kargocu bekler diye cevap verdim.servis ile aranızda uyuşmazlık olabilir bu durumu kabul etmeyebilirler dedi,siz ürünü gönderdikten sonra bana fotoğraf iletin sürecin hızlı ilerlemesi için bizzat ben ilgileneceğim dedi bende gülerek tamam teşekkür ederim dedim ürün az önce kargoya verdi

Güncelleme: kargoyu bugün teknik servis teslim almadan iade etmiş.itopya tarafından bizzat ilgileneceğim diyen kisiye de ulaşamıyorum teknik servisi aradım birbirlerinden haberleri yok ürünü kargodan geri çekeceklerini söylediler gerçekten sabrımı sınıyorlar artık :)

Az önce techpro tarafından arandım kargoda hasar var marka bu monitörü hicbirsekilde kabul etmiyor ürün size geri dönüyor dendi ben bu monitörü alıp itopya mağazasına gidip dükkanın ortasinda paramparça edip geri döneceğim

Ekler

• abcaca.jpg
    abcaca.jpg
    118.1 KB · Hit: 587
Son düzenleme:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Berat fatih
panel arızası nedeniyle teknik servise gönderdiğim monitörümün 2.5 ay sonrasında gelen sıfır ürünün hali :) 2.5 aylık süreçte 0 ilgi 0 alaka itopya.com'a teşekkürler,bu siteden birdaha ne alışveriş yaparım ne yaptırırım.
çüş bu ne

@itopya.com ÖDE

Knispel

80+ Bronze

her gün gelip konuyu yükselteceğim herkes görsün nekadar ilgi ve alaka ile çalıştıklarını
Aynı ürünü geri mi yollamışlar anlamadım :D
Durumu mail yoluyla veya telefonla bildirin gerekirse THH'ye başvurun. Bugüne kadar onlarca teknolojik alet siparişi verdim benim de en kötü deneyim yaşadığım yer itopya oldu çok ilgisiz ve alakasızlar zaten artık oradan alışveriş yapmaya tövbeliyim. Günlerce siparişe alınmayan kargolar, kusurlu ürün göndermeleri ve bu ürünü değiştirirken yine aynı kusurlu ürünü tekrar göndermeleri daha sonra garanti için bilgi almak istediklerinde bilgi vermemeleri ve baştan savmaları vs vs. hepsini yaşadım. Herhangi ismi duyulmamış bir teknoloji sitesi eminim 10 kat daha iyidir.

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay

Teknik servis ile yaşadığınız sorunun İtopya ile alakası nedir tam olarak ?

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Aydın İgal Gezer

@itopya.com şaşırt bir kere :(

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Talat

ayıp lan şuna bak buna nasıl bir cevap verdiler cok merak ediyorum..

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı ürünü geri mi yollamışlar anlamadım :D
Durumu mail yoluyla veya telefonla bildirin gerekirse THH'ye başvurun. Bugüne kadar onlarca teknolojik alet siparişi verdim benim de en kötü deneyim yaşadığım yer itopya oldu çok ilgisiz ve alakasızlar zaten artık oradan alışveriş yapmaya tövbeliyim. Günlerce siparişe alınmayan kargolar, kusurlu ürün göndermeleri ve bu ürünü değiştirirken yine aynı kusurlu ürünü tekrar göndermeleri daha sonra garanti için bilgi almak istediklerinde bilgi vermemeleri ve baştan savmaları vs vs. hepsini yaşadım. Herhangi ismi duyulmamış bir teknoloji sitesi eminim 10 kat daha iyidir.
gönderdiğim monitör farklıydı o başka mevzu da thh ye başvurmuştum en son savunması istendi yazıyor bana bir cevapda gelmedi henüz :)
şimdi eşşek gibi yine bunu kargoya götürmekle uğraşacağım itopya hazretleri konuyla o kadar alakalıki kendilerinden haberleri yok benim uğraşmamı istiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknik servis ile yaşadığınız sorunun İtopya ile alakası nedir tam olarak ?
insan alışveriş yaptığı sitenin umursayıp ilgilenmesini ister dimi? bunlarda o tarz bir şey yok.

Knispel

80+ Bronze
gönderdiğim monitör farklıydı o başka mevzu da thh ye başvurmuştum en son savunması istendi yazıyor bana bir cevapda gelmedi henüz :)
şimdi eşşek gibi yine bunu kargoya götürmekle uğraşacağım itopya hazretleri konuyla o kadar alakalıki kendilerinden haberleri yok benim uğraşmamı istiyorlar.
Neresinden baksak haklısınız. Bu tür yerlerden uzak durmak gerekiyor. 3 sene önce amazondan satın aldığım kulaklıkta sorun yaşamıştım ve garantiside bitmişti durumu amazona bildirdiğimde ürünü gönderin yenisiyle değiştirelim dediler. Bi amazona bak bir de bunlara :D Hizmet kalitesi gerçekten çok önemli.

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay
insan alışveriş yaptığı sitenin umursayıp ilgilenmesini ister dimi? bunlarda o tarz bir şey yok.
Genel olarak bu tür yerler aracı olduğu için satış yapıldıktan hemen sonra (14 gün) içerisinde yapacağınız iade değişim işlemleri aldığınız yer yani itopyayı ilgilendirir, sonrasında olanlar ise aldığınız ürünün Türkiye garantisi neresi ise onun ile sizin aranızda oluyor. Servis kararı ile iade çıkarsa veya değişim kararı çıkarsa o zaman servisten aldığınız belge ile itopyaya başvurursunuz. Sizin monitörünüz nedir hangi servise gönderdiniz. Burada en büyük kusur serviste. Size 0 ürün gönderiyorlar sözde ama gelen ürün bozuk.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
umut şahin

itopya ile alaaksı yok olay itopyadan çıkıyor satın alımdan14 gün içindeki arızalarda ilk muhattap sonrasında ise direkt ürünün türkiye deki garanti servisi muhattabın itopyada sorun yok bu ilk 14 gün içinde olsaydı itopya değişim veya onarımını yaptırırdı ancak bundan garanti servisi sorumlu

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
Genel olarak bu tür yerler aracı olduğu için satış yapıldıktan hemen sonra (14 gün) içerisinde yapacağınız iade değişim işlemleri aldığınız yer yani itopyayı ilgilendirir, sonrasında olanlar ise aldığınız ürünün Türkiye garantisi neresi ise onun ile sizin aranızda oluyor. Servis kararı ile iade çıkarsa veya değişim kararı çıkarsa o zaman servisten aldığınız belge ile itopyaya başvurursunuz. Sizin monitörünüz nedir hangi servise gönderdiniz. Burada en büyük kusur serviste. Size 0 ürün gönderiyorlar sözde ama gelen ürün bozuk.
valla bilemiyorum hocam thh ye bile başvurduğum tarih 3.ayın 22 si orda son durum savunması istendi olarak yazıyor bu monitör gelmeden öncede itopya tarafından aranıp(bu süreçte ilk defa aradılar) tarafınıza yeni ürün gönderilecek ürün size ulaştıktan sonra thh başvurunuzu beraber geri çekelim tarzında konuşma yaptılar,bende illa thh ye mi başvurmam gerekiyordu 2 ay oldu diye cevap verdim thh ile alakası yok ürün stokları elimize yeni ulaştı tarzında cevap verdiler 2.5 ay olmuş yani 2.5 ay suç servisin veya itopyanın burada mağdur olan benim.

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay
valla bilemiyorum hocam thh ye bile başvurduğum tarih 3.ayın 22 si orda son durum savunması istendi olarak yazıyor bu monitör gelmeden öncede itopya tarafından aranıp(bu süreçte ilk defa aradılar) tarafınıza yeni ürün gönderilecek ürün size ulaştıktan sonra thh başvurunuzu beraber geri çekelim tarzında konuşma yaptılar,bende illa thh ye mi başvurmam gerekiyordu 2 ay oldu diye cevap verdim thh ile alakası yok ürün stokları elimize yeni ulaştı tarzında cevap verdiler 2.5 ay olmuş yani 2.5 ay suç servisin veya itopyanın burada mağdur olan benim.
THH savunma istediğinde doğal olarak sizi ararlar. Hangi marka model monitör aldınız onu belirtir misiniz ve siz monitörü itopya ya mı gönderdiniz yoksa servise mi gönderdiniz ?

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
THH savunma istediğinde doğal olarak sizi ararlar. Hangi marka model monitör aldınız onu belirtir misiniz ve siz monitörü itopya ya mı gönderdiniz yoksa servise mi gönderdiniz ?
başta itopyaya gönderdiğim monitör aoc 27g2u (düz ekran ips panel 144hz)modeliydi onların bana vermek istedikleri monitör modelini unuttum aoc va panel curved ekran bende haliyle kabul etmedim thh ye başvuracağımı söyleyip başvurdum aradan geçen süreçten sonra aoc 27g4x modelini önerdiler bende kabul ettim sonuç gelen ürün ortada.

Top Bottom