Neler Yeni

İtopya da Süper(kötü) Yaz Fırsatları

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
İsmail
Her fırsat olduğu gibi yine yüzümüzün güleceği bir dırsat olacağını düşünmüyorum neden diye sorarsanız önceki yaptığı fırsatlarda gördüğüm gibi hazır sistemlerin fiyatını değiştirmeden yaz fırsatı süsüyle satış yapıyorlar. Hakkını da yememek lazım diğer bileşenler mikrofon kulaklık monitör gibi ürünlerde baba indirim oluyor ama hazır sistemlerde insan kandırıyorlar

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Volkan
Her fırsat olduğu gibi yine yüzümüzün güleceği bir dırsat olacağını düşünmüyorum neden diye sorarsanız önceki yaptığı fırsatlarda gördüğüm gibi hazır sistemlerin fiyatını değiştirmeden yaz fırsatı süsüyle satış yapıyorlar. Hakkını da yememek lazım diğer bileşenler mikrofon kulaklık monitör gibi ürünlerde baba indirim oluyor ama hazır sistemlerde insan kandırıyorlar
itopyanın ben gerçek kampanya yaptığını görmedim ki :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İncehesap gaming gecelerinde bazı ürünlerde gerçek anlamda indirim yapıyor hiç yoktan

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
murat
bi kere flaş bellek indirimi görmüştüm onun dışında hiçbir şey göremedim

Top Bottom