Neler Yeni

Yardım İtopya dan alınan klavye ne zaman gelir?

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
28 Haziran Cuma öğle saatlerinde klavye siparişi verdim. Sipariş faturalandırılıyor yazıyor ve başka hiçbir bilgi yok (E-postama fatura gönderildi.) . İtopya yı aradığımda ürünün 1 Temmuz Pazartesi günü kargoya verildiği ve bana Yurtiçi kargo tarafından SMS ile takip kodu paylaşılacağı söylendi. Ardından kargo şirketini aradım ve adıma kargo olmadığı söylendi. Antalya da yaşıyorum. Siparişi iptal mi etmeliyim yoksa beklemeye devam mı etmeliyim?

arthelais

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
berkay deniz kayar
itopya tarafından kargo takip numarasını talep edebilirsin. yakın zamanda bilgisayar aldım onda da faturalanıyor diyordu kargo bilgileri yoktu ancak kargoya verilmişti

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,899
İsim
Kerem Çavuş
faturalanıyor yazıyosa en geç o gün kargoya veriliyor 2 3 güne gelir

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Aldığın ürünü istiyorsan , aldığın fiyat da uygunsa bekleyeceksin
bu hafta içinde gelecektir zaten
Hocam hala ne itopya dan ne de kargodan ses var.. 5 gün geçti. Bir klavyeyi gönderemediler ve göndermiyorlar. Siparişin geleceğini sanmıyorum. Siz hala gelir diyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

faturalanıyor yazıyosa en geç o gün kargoya veriliyor 2 3 güne gelir
Ama gelmedi :/

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,899
İsim
Kerem Çavuş
Hocam hala ne itopya dan ne de kargodan ses var.. 5 gün geçti. Bir klavyeyi gönderemediler ve göndermiyorlar. Siparişin geleceğini sanmıyorum. Siz hala gelir diyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama gelmedi :/
müşteri hizmetleriyle bir iletişime geç istersen bir sıkıntı var gibi gözüküyor

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
C-Locker
28 Haziran Cuma öğle saatlerinde klavye siparişi verdim. Sipariş faturalandırılıyor yazıyor ve başka hiçbir bilgi yok (E-postama fatura gönderildi.) . İtopya yı aradığımda ürünün 1 Temmuz Pazartesi günü kargoya verildiği ve bana Yurtiçi kargo tarafından SMS ile takip kodu paylaşılacağı söylendi. Ardından kargo şirketini aradım ve adıma kargo olmadığı söylendi. Antalya da yaşıyorum. Siparişi iptal mi etmeliyim yoksa beklemeye devam mı etmeliyim?
ben 10 gün beklemiştim. 30 kere müşteri hizmetlerini aradım bu süreçte

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu

ysuflix

80+ Gold
İtopya sana alışverini takip etme hakkını tanımıyor bir ürün aldıysa gelişi ile ilgili bilgi edinemezsin bekliceksin ayrıca dua et sağlam gelsin

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
İtopya sana alışverini takip etme hakkını tanımıyor bir ürün aldıysa gelişi ile ilgili bilgi edinemezsin bekliceksin ayrıca dua et sağlam gelsin
İptal etme şansım var. Türkiye de başka olmadığından oradan sipariş geçmiştim. Ayrıca sağlam gelme konusuna gelince olumsuz deneyiminiz mi oldu?

Top Bottom