Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
bende aldım bir tane f/p rthings sitesinde öve öve bitiremiyorlar bakalım deneyip görecez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

deneyimleme fırsatım oldu kafa bandı yapısı gereği tam sıkıştırma yapmıyor kafaya bu yüzden basslar hüsran seviyede harici sıkıntı yok
çok kararsız kaldım

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
iyi mi hocam cidden bende almayı düşünüyorum 2 bin TL ye çıkıp virtuoso almak daha mı iyi olur
bütçe varsa seste sınır yok her zaman daha iyisi vardır tabii ki virtouso ile yarışamaz

Bot G

80+
banada fiyat olarak iyi geldi fakat bende corsair markası ile ilgili iyi şeyler duymadım ses kalitesi de önemli tabi

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
çok kararsız kaldım
benimde tek kafamı kurcalayan tüm kablosuz kulaklıklarda neredeyse olan dip ses olayı acaba denk gelecekmi yazılımla düzelttilermi 7.1 açınca oluyor diyorlar

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
benimde tek kafamı kurcalayan tüm kablosuz kulaklıklarda neredeyse olan dip ses olayı acaba denk gelecekmi yazılımla düzelttilermi 7.1 açınca oluyor diyorlar
acelem yok ama cloud 2 paarsına bi kablosuk kulaklık almak kulağa hoş geliyor

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
Ryzen 7 5800x alan var mı?
piyasadaki en uygun ryzen 5 5600x’in kutulusuyla aynı fiyata denk geliyor. acaba yanına sıvı soğutma alsam worth olur mu ne dersin?

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
banada fiyat olarak iyi geldi fakat bende corsair markası ile ilgili iyi şeyler duymadım ses kalitesi de önemli tabi
daha önce rtihngs e güvenerek monitör aldım m27q gigabyte yanıltmadı kulaklıktada inanıyorum onlara tarafsız ince testler yapıyorlar hs70 için hs80den bile net demişler

acelem yok ama cloud 2 paarsına bi kablosuk kulaklık almak kulağa hoş geliyor
şuan hs35 kullanıyorum kablolu gına getirdi kafanda unutuyon kalkıyon sürekli koluna çarpan kablosu gıcık ediyor özellikle yazın atletle filan oturunca

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
daha önce rtihngs e güvenerek monitör aldım m27q gigabyte yanıltmadı kulaklıktada inanıyorum onlara tarafsız ince testler yapıyorlar hs70 için hs80den bile net demişler

şuan hs35 kullanıyorum kablolu gına getirdi kafanda unutuyon kalkıyon sürekli koluna çarpan kablosu gıcık ediyor özellikle yazın atletle filan oturunca
eywl hocam

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hs70 pro vardı benim gördüğüm piyasadan 550 TL daha ucuza satiliyordu 950 TL civarinda
bende aldım bir tane f/p rthings sitesinde öve öve bitiremiyorlar bakalım deneyip görecez.

deneyimleme fırsatım oldu kafa bandı yapısı gereği tam sıkıştırma yapmıyor kafaya bu yüzden basslar hüsran seviyede harici sıkıntı yok
Logitech g733 almayı düşünüyorum.

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber

alıyorum

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular