Neler Yeni

Ana Konu 🔥İtopya Efsane Doğum Günü Fırsatları Başladı!🔥

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
Bu tarz inidirim kampanyaları genelde fos çıkıyor. İtopya'yı tanıdık artık, youtube kanallarının hazır sistemleri dışında genelde ağzı açık bırakacak bir indirim olmuyor İtopya'da

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Üstüne gitseydiniz kolayca alırdınız diye düşünüyorum. Gerekli görüntüleri vs almışsınız. İstiyorsanız belki şimdi bile o görüntülerle THH'ye başvurabilirsiniz.

Aylar geçti hocam. Adamlar iade etmese gönderdiğim halde bana tekrar aynı ürünü emri vaki yapsalardi zaten başvurmayı düşünüyordum. O gün Allah'a hevale ettim bu firmayı duyunca artık kimseye tavsiye etmiyorum. Bir müşteri deyip geçtiler ama sayemde birçok müşteri kaybettiler kaybedecekler. Çevrem soruyor bir şey alacağı zaman teknoloji konusunda güven veren birisiyim bende bana yaptıklarını anlatiyorum yeri gelince. Ben kaybetmedim onlar kaybediyor kaybetmeye devam edecekler.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Kaan
Aylar

geçti hocam. Adamlar iade etmese gönderdiğim halde bana tekrar aynı ürünü emri vaki yapsalardi zaten başvurmayı düşünüyordum. O gün Allah'a hevale ettim bu firmayı duyunca artık kimseye tavsiye etmiyorum. Bir müşteri deyip geçtiler ama sayemde birçok müşteri kaybettiler kaybedecekler. Çevrem soruyor bir şey alacağı zaman teknoloji konusunda güven veren birisiyim bende bana yaptıklarını anlatiyorum yeri gelince. Ben kaybetmedim onlar kaybediyor kaybetmeye devam edecekler.
Hayırlısı olsun hocam. Ben de kolay kolay tercih etmiyorum o firmayı. Anca çok piyasa altı ürün olursa alırım. Bundan 2-3 yıl önce indirim olarak rakipsiz fırsatlar sunuyorlardı arada bir, şimdi o albenilerini de kaybettiler.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,871
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İtopya`dan beklentiniz olmasın, her sene aynı terane bir kaç ucuz ürünü seçiyorlar mesela G102, ürün piyasa altı konuluyor o da göz boyamak için.

Trumbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Fatih
adamların hakkını yemeyin ama. asus k3 h3 m3 ü 1000 liraya düşürmüştüm yazın :)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,035
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende bunu bitcoin için söylemiştim çok pişmanım. Umarım sen olmazsın.
Knka şart değil ki almam gerekmiyor sadece denk düşürse alabilir olmazsa olmasın zaten 😂

tquery

80+
güzel indirim olabilir, geçen sene Razer Deathadder V2 yi 250 tl ye almıştım.

Ekler

• ssasa.png
    ssasa.png
    22.4 KB · Hit: 96

burak9956

80+ Bronze
Geçen seneki itopya indirimleri...

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Nihat Çebi
Ekran kartı gelirse alamayacağım için üzülürüm. Ay sonuna kadar parayı monitöre harcadım umarım ay sonunda da güzel bir indirimler olur :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,787
Üyeler
152,327
Son üye
dipcaf
Top Bottom