Neler Yeni

🔥Mediamarkt Outlet Fırsatları🔥

Milkshelk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
Hayırlı olsun hocam açıklama kısmında ne yazıyordu? Kullanılmış olduğu belirtilmiş miydi?
Kutu da outlet lbaresi vardı ve kontrol amaçlı açılmıştır yazıyordu.

Ekler

• IMG_0030.jpeg
    IMG_0030.jpeg
    911.5 KB · Hit: 192

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
DAV3 Ürün elime ulaştı.

Fotoğrafta gördüğünüz o leke ıslak gibi olan görüntü soğuktan olmuş. Mouse geldiğinde buz gibiydi.

Skatezlerinde çizik vs. yoktu. Hatta hiç bir yerinde deforme göremedim.

8000Hz de denemedim çünkü işlemcim R5 2600 kaldırmayacaktı muhtemelen. R5 5600'e geçince deneyeceğim. 4000Hz'de CS 2'de sorun yoktu
Hayırlı olsun güle güle kullanın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutu da outlet lbaresi vardı ve kontrol amaçlı açılmıştır yazıyordu.
Aldığınız linkteki açıklamayı kastetmiştim

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
hyper x cloud core wireless kulaklığım geldi ve net bir şekilde alınmış bı sure sonra iade edilmiş ürün yeni kokuyor sesi biraz az kulaklıkla ilgili bu tabii ki tek bir sorun yaşadım iade eden kişi kutuyu ayıptır söylemesi hayvan gibi açmış konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
hyper x cloud core wireless kulaklığım geldi ve net bir şekilde alınmış bı sure sonra iade edilmiş ürün yeni kokuyor sesi biraz az kulaklıkla ilgili bu tabii ki tek bir sorun yaşadım iade eden kişi kutuyu ayıptır söylemesi hayvan gibi açmış konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkürler
Kutu işi de şans hocam benim aldığım ürünün kutuda nokta kadar kusur yoktu, belli ki benim gibi kıl biri açıp kapatmış😄 hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
Kutu işi de şans hocam benim aldığım ürünün kutuda nokta kadar kusur yoktu, belli ki benim gibi kıl biri açıp kapatmış😄 hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
Teşekkür ederim hocam sayenizde kablosuz kulaklığa geçmiş oldum klavye kaldı bı tek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Uğur ceylan
Mediamarkt'dan yıllar önce thermaltake sıvı soğutma aldım . Neyse kargo şubesinden teslim aldım eve gittim paketi açtım ürünün kutusu açılmış ve parça eksiği vardı maalesef . Müşteri hizmetlerinin söylediği tek şey şu paketi teslim almadan kontrol etseydin . Sanki bu şekilde paketi açılmış ürün gönderen kendileri değil velhasıl daha sonra araştırdığım kadarıyla çok fazla outlet ürünü sıfır diye gönderdiklerini öğrendim . Media markt'tan bir şey alacaksam kesinlikle mağazadan alırım . En azından şu an açık olarak outlet ürün satmaları sevindirici .

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
ben de cloud core wireless aldım kontrol amaçlı açılmıştır ibaresi hariç sıfırdan farkı yoktu mikrofon ve kablonun paketi bile açılmamıştı , ama ses bana fazla bile geldi size biraz az gelmesi garip geldi

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
ben de cloud core wireless aldım kontrol amaçlı açılmıştır ibaresi hariç sıfırdan farkı yoktu mikrofon ve kablonun paketi bile açılmamıştı , ama ses bana fazla bile geldi size biraz az gelmesi garip geldi
Daha önce steelseries arctis nova 7 wireless kullandığım için az geldi biraz ama yeterli bendede typce kablo pametindeydi açılmamıştı öbürlerini çıkarmış maalesef

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Daha önce steelseries arctis nova 7 wireless kullandığım için az geldi biraz ama yeterli bendede typce kablo pametindeydi açılmamıştı öbürlerini çıkarmış maalesef
bende de arctis 7 var , nova biraz daha kaliteli gerçi olabilir

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Nova serisi güncellenmiş şekilde çıkmıştı yanılmıyorsam neyse şuan da hyper x var ve deri olması ve yazılım olmaması hariç güzel
aynen hocam katılıyorum benim de hoşuma gitti sıfır cloud 2 kumaş pad bulunursa on numara olur

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
aynen hocam katılıyorum benim de hoşuma gitti sıfır cloud 2 kumaş pad bulunursa on numara olur
Hocam cloud 2 pad buna tam uyum sağlar değil mi ben bakacağım büyük ihtimal kumaş ped Antalyadayim deri pad yazın olmaz ya soyuluyor zaten bı sure sonra

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,276
Üyeler
149,003
Son üye
thıago1997
Top Bottom