Neler Yeni

🔥Mediamarkt Outlet Fırsatları🔥

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Sadettin Y
iadesi nasıl oluyor deneyimleyen var mı ?

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Outlet servise gidip gelen üründür örnek iphone 11 ekran kırık servise gider yapılır gelir outlete düşer.
ya kardeşim önce bir konuyu oku ondan sonra yorum yap. Doğru, dediğin gibi tamir görmüş ürün de var ama açıklama bölümünde belirtiliyor, genelde kutusu açılmış cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iadesi nasıl oluyor deneyimleyen var mı ?
Standart iade süreci hocam 14 gün içinde cayma hakkını kullanarak ücretsiz kargo ile iade yapabiliyorsun

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Outlet servise gidip gelen üründür örnek iphone 11 ekran kırık servise gider yapılır gelir outlete düşer.
sadece odur denemez 14 gün içinde iade edilen ürün de olabilir gibi gibi fakat açıklamalarında yazıyo zaten adaptörü yoktur , kullanılmıştır vs vs

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
ya kardeşim önce bir konuyu oku ondan sonra yorum yap. Doğru, dediğin gibi tamir görmüş ürün de var ama açıklama bölümünde belirtiliyor, genelde kutusu açılmış cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler.

Standart iade süreci hocam 14 gün içinde cayma hakkını kullanarak ücretsiz kargo ile iade yapabiliyorsun
Ya kardeşim mediamarkta çalışıyorum outlet ürün servise gidip gelen üründür açıklama ne olursa olsun ister al ister alma

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
762
İsim
Ali

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Ya kardeşim mediamarkta çalışıyorum outlet ürün servise gidip gelen üründür açıklama ne olursa olsun ister al ister alma
mediamarkt'ın göz göre göre tüketiciye yalan söylediğini iddia ediyorsun yani. Bu kadar kesin konuştuğuna göre kanıtın vardır aksi halde başın belaya girebilir. Ekran görüntüsü alıp şikayetçi olabilirler, böyle yargılar yaparken dikkatli olmanı tavsiye ederim

Nette en ucuzu ile arasında 5k indirim var. Ama öte yandan cihazın garanti sürecine bir yıl diyor. Çok kararsız kaldım.
ikinci el fiyatına geliyor aşağı yukarı. ihtiyacım olsa alırdım

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
mediamarkt'ın göz göre göre tüketiciye yalan söylediğini iddia ediyorsun yani. Bu kadar kesin konuştuğuna göre kanıtın vardır aksi halde başın belaya girebilir. Ekran görüntüsü alıp şikayetçi olabilirler, böyle yargılar yaparken dikkatli olmanı tavsiye ederim

ikinci el fiyatına geliyor aşağı yukarı. ihtiyacım olsa alırdım
Yoo öyle bişey demedim açıklamada sana iade hakkın var diyor aldın beğenmedin iade et ve al alma sana kalmış dedim. Eğer dediğin gibi olsaydı personel ürünü açar outlete atar ürünü alırdı

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Yoo öyle bişey demedim açıklamada sana iade hakkın var diyor aldın beğenmedin iade et ve al alma sana kalmış dedim. Eğer dediğin gibi olsaydı personel ürünü açar outlete atar ürünü alırdı
açıklamada ne yazarsa yazsın outlet servise gidip gelen üründür dedin bu mediamarkt'ın yalan söylediğini iddia ettiğin anlamına geliyor.

mazge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
samet
açıklamada ne yazarsa yazsın outlet servise gidip gelen üründür dedin bu mediamarkt'ın yalan söylediğini iddia ettiğin anlamına geliyor.
O acıklama tüm ürünlerde yazıyor genel bi açıklama kimi mağaza onu yazar kimi mağaza outlete atarken yazmaz haa sana gelen ürün şansına bende outlette olan ürün var tuşları olmayan klavye bu servise gitmez tabi direk outlete atılır. Düzgün ürün outlete atılmaz bunu bil yani. Haa alınır mı diye sorarsan şansına sağlam ürün gelirse ne ala sana. İade hakkın var hic sormaksızın geri alırlar alırsın icerisinde servise gidip geldiyse servis formu olur onu görürsen servisle irtibata geç ne aorunu vardı servise gitti diye eğer kırıktan dolayı gitmediyse istersen al istemezsen iade et.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
Macbook M1 17.600tl ama masrafı var G203 300 TL g402 460 TL razer DeathAdder V3 Pro 2400tl basilisk x 840tl almak istiyenler varsa süresi az kaldı indirimin.
Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:
Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver
Ben bu konuda görerek, https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_saeco-sm6585-00-granaroma-tam-otomatik-espresso-makinesi-siyah-1226566.html?ga_query=SAECO+SM6585/00 bu kahve makinesini aldım, kesinlikle açılmamış kutu ve sıfır ürün geldi. Ürün ne açılmış ne de kullanılmıştı. Resimlerini de ekliyorum.

Kutu hasarlı yazan ürünlerin sıfır olduğunu düşünüyorum (benim aldığım makine o şekildeydi), eğer ki kullanılmış ve herhangi bir problemi varsa mutlaka yazıyorlar.

Kısacası bu konuyu açan arkadaşımız sayesinde, en ucuz yerde 24k civarında olan makineyi 16k'ya almış oldum.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Vay hocam hiç haber etmemiştiniz nasıl olduğunu

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Şahin
Kampanya bitmeden hyper x cloud core wireless aldım 1600tlye barracuda x alicaktim kullanılmış olması tedirgin etti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,400
Üyeler
149,022
Son üye
afy42
Top Bottom