Neler Yeni

🔥Mediamarkt Outlet Fırsatları🔥

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Alperen Çetin
Outlet ile 2. el neredeyse farkı yok. Yine kullanılmış ürün alacaksın
Ya birader bilmeden etmeden oturduğun yerden niye insanları yanıltıyorsun, konuda burdan alışveriş yapan arkadaşlar var ben de apple watch almıştım ikinci elin %25 daha ucuzuna denk geldi 23 ay garantili cihaz gönderdiler, nokta çizik hasar yok. Kullanıldıysa çiziği eziği varsa zaten belirtiliyor. Çoğu cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,609
İsim
MehmedVII
Ya birader bilmeden etmeden oturduğun yerden niye insanları yanıltıyorsun, konuda burdan alışveriş yapan arkadaşlar var ben de apple watch almıştım ikinci elin %25 daha ucuzuna denk geldi 23 ay garantili cihaz gönderdiler, nokta çizik hasar yok. Kullanıldıysa çiziği eziği varsa zaten belirtiliyor. Çoğu cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler
Yine kullanılmış 2.el ürün oluyor. Ben zaten aynı şeydir demedim.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Axl Rose
Yine kullanılmış 2.el ürün oluyor. Ben zaten aynı şeydir demedim.
Ben bu konuda görerek, https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_saeco-sm6585-00-granaroma-tam-otomatik-espresso-makinesi-siyah-1226566.html?ga_query=SAECO+SM6585/00 bu kahve makinesini aldım, kesinlikle açılmamış kutu ve sıfır ürün geldi. Ürün ne açılmış ne de kullanılmıştı. Resimlerini de ekliyorum.

Kutu hasarlı yazan ürünlerin sıfır olduğunu düşünüyorum (benim aldığım makine o şekildeydi), eğer ki kullanılmış ve herhangi bir problemi varsa mutlaka yazıyorlar.

Kısacası bu konuyu açan arkadaşımız sayesinde, en ucuz yerde 24k civarında olan makineyi 16k'ya almış oldum.

1704312378544.png

1704312391751.png

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Alperen Çetin
Ben bu konuda görerek, https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_saeco-sm6585-00-granaroma-tam-otomatik-espresso-makinesi-siyah-1226566.html?ga_query=SAECO+SM6585/00 bu kahve makinesini aldım, kesinlikle açılmamış kutu ve sıfır ürün geldi. Ürün ne açılmış ne de kullanılmıştı. Resimlerini de ekliyorum.

Kutu hasarlı yazan ürünlerin sıfır olduğunu düşünüyorum (benim aldığım makine o şekildeydi), eğer ki kullanılmış ve herhangi bir problemi varsa mutlaka yazıyorlar.

Kısacası bu konuyu açan arkadaşımız sayesinde, en ucuz yerde 24k civarında olan makineyi 16k'ya almış oldum.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
güle güle kullanın hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

tempImageKp0FMA.jpg
tempImageAdYu5x.jpg
tempImagehmPQda.jpg
Bu da benim geçen indirimlerden aldığım Apple Watch 8 45mm

Son düzenleme:

Enco

80+ Silver
watch 8 45mm samsung s21 falan gelirse etiket atar mısınız,

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Mükemmel bi makine Ya 🫠

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Arkadaşlar tam bilgiye sahip olmayanlar için yazıyorum, outlet satışlarda ürün linkinde altında açıklaması yazıyor neden outlet olduğu, kimisinde sadece kutu hasarlı o yüzden outlete ayrılmış(sıfır ürün) yazıyor kimisinde mağaza teşhiri kimisinde iade edilmiş kullanımmamış kutu açılmış ve outlet satışı altında olan ürünlerin garantisi 1 yıl eğer ürün alırsanız 1 yılda mağazadan garanti uzattırın derim en azından 2 yıl garantiniz olsun . Kendim örnek verecek olursam 20 gün önce jbl bar 800 almıştım açıklamasında kutu açılıp kapanmış yazıyordu büyük ihtimal iade edilen üründü ürün bana geldiğinde inceledim kutu açılmış fakat içerisinden hiç birşeye dokunulmamış sıfırdı yani ürün subwooferın koruma kablosu diyeyim koparılmamıştı subu kullanmak için onu koparmanız lazım kısaca işinize yarayan bir şey varsa kaçırmayın derim

Konuyu açan kişiye sonsuz teşekkürler. Bunu bu 14199 TL'ye aldığıma hala inanamıyorum. Bir sıkıntı çıkmaz inşallah.
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...-ultra-hd-qled-tv-outlet-1222186-3045815.html bu nasıl acaba ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,784
Üyeler
156,385
Son üye
Cewt
Top Bottom