Neler Yeni

Ana Konu 🔥İtopya Efsane Doğum Günü Fırsatları Başladı!🔥

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Bu indirim gaming gecesi gibi mi?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
3-5 üründe normal piyasa fiyatının altında olursa bile şaşırırım. Çok bir indirim görmüyorum son zamanlarda.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Monitör var ya alienware 240hz bı ara 5 bin olmuştu yine olursa onu alır kenara çekilirim 😂
monitörde 2. el neden bakmıyorsun hem ölü piksel ghosting olma sorunu ortadan kalkıyor hem de monitör bu sonuçta sadece sabit durup görüntü veriyor ekran kartı gibi mining durumu yok

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Kaan
en son indirimli olarak g535 almıştık. şimdi 1 indirimli ürün olsa yine iyi

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Bende sanmıyorum indirim olacağını rezil bir yer. En son gigabyte gf2 24inc monitör aldım ölü piksel vardı gönderin dediler değişim yapalım. Gönderdim bana dönüş yaptılar sitede sattıkları halde ya para iadesi yapalım ya da tekrar gönderelim diye dalga geçtiler resmen bende kızdım para iadesi istedim. İstedim ama monitörsuz kaldım kaç aydır. Elimde yetkililerin mailleri var bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor sitede satış yapıyorken bana stok yok diyen müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir firma. Göndermek bile istememiştim monitörü çok az bı nokta vardı köşede önemsemedim yok olur mu siz gönderin değişelim dedikleri halde yaptılar bunu. Tekrar mail attım ses vermediler yaptıkları yuzsuzlugu kendileride kanıtlı bir şekilde ispat edebilirim. Yazık yakışmadı itopya yazık !
hocam yenisini isteseydin o da kusurlu gelse onuda değiştirseydin işte her monitörde ölü piksel olacak diye bir şey yok sonuçta

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,629
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bu indirim gaming gecesi gibi mi?
Sayılır ama ürün ve fiyatlar birden çıkıyor. Ürün sayısı sayfalarca oluyor ama yarısından çoğu indirim bile olmuyor genel olarak.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,242
İsim
SEYF
Geldi yine yalan makineleri 🤣

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,242
İsim
SEYF
en son indirimli olarak g535 almıştık. şimdi 1 indirimli ürün olsa yine iyi
O ürünün yarısından fazlası arizaliydi kanka. Ben garantiye gönderdim haber bekliyorum. İtopyadan ucuz ne aldıysam yüzüm gülmedi hep garantiye gitti 🤣

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,033
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
monitörde 2. el neden bakmıyorsun hem ölü piksel ghosting olma sorunu ortadan kalkıyor hem de monitör bu sonuçta sadece sabit durup görüntü veriyor ekran kartı gibi mining durumu yok
6000 TL isteniyorsa ona vermem

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
hocam yenisini isteseydin o da kusurlu gelse onuda değiştirseydin işte her monitörde ölü piksel olacak diye bir şey yok sonuçta
Hocam siz yazdığımı okumadan yorum yaptınız sanırım. Zaten istediğimi belirtmiştim mesajda. Firma stok yok dedi . Halbuki stokta yok dedikleri halde sitelerinde haftalarca satışa devam ettiler. Kısacası paranı verelim sana monitör yok ayağı gittiler.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Kaan
Hocam siz yazdığımı okumadan yorum yaptınız sanırım. Zaten istediğimi belirtmiştim mesajda. Firma stok yok dedi . Halbuki stokta yok dedikleri halde sitelerinde haftalarca satışa devam ettiler. Kısacası paranı verelim sana monitör yok ayağı gittiler.
Üstüne gitseydiniz kolayca alırdınız diye düşünüyorum. Gerekli görüntüleri vs almışsınız. İstiyorsanız belki şimdi bile o görüntülerle THH'ye başvurabilirsiniz.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,712