Neler Yeni

İtopya geç kargolama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Selamlar öncelikle belirtmek isterim ki her sözde kampanyada ( şahane Kasım , yılbaşı indirimi vs ) itopya sistemleri aşırı geç gönderiyor 10 Kasımda sipariş verdiğim kasa halen hazırlanıyor olarak gözükmekte itopyadan 2.ci hazır sistem siparişim , geç gönderildiği gibi test falanda yapılmıyor ben inanmıyorum 6 ay önce satın aldığım hazır sistemde 10 iş günü içinde falan gelmişti onca test ettik yalanına rağmen kasa ön kulaklık girişinden cızırtılılar , ekran kartında ise coilwhine çıkmıştı test ediyorsanız bunları nasıl görmüyorsunuz ? Hep yalan dolan , şimdi 10 Kasımda verdiğim siparişe yanıt olarak en erken önümüzdeki hafta içi en erken kargolama işleminiz gerçekleştirilecekdir diye yanıt alıyorum , parasını anında karttan çekmeyi biliyorsanız milleti madur etmenin anlamı yok yeterli çalışanın yoksa sürekli yok şu indirimi yok bu indirimi yapmanın anlamıda yok. İKİNCİ VE SON SİPARİŞİM OLACAK İTOPYAYA ELVEDA, SATIŞ SONRASI HİZMETİDE HİÇ BİR HALTA YARAMAZ TABİİ ÜNLÜ YAYINCI VS DEĞİLSENİZ.

Ekler

• Screenshot_2023-11-16-12-29-21-55.jpg
    Screenshot_2023-11-16-12-29-21-55.jpg
    197.9 KB · Hit: 58

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Şahin
Yav yalan ya. Bizim bir arkadaş da başka bir siteden hazır sistem aldı. Kaç gün geçti gelmedi. Aradı telefonla, "400 TL atarsanız hızlı göndeririz" demişler. Öğlen civarı 400 TL atıyor, akşamına kargolanıyor.

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Selamlar öncelikle belirtmek isterim ki her sözde kampanyada ( şahane Kasım , yılbaşı indirimi vs ) itopya sistemleri aşırı geç gönderiyor 10 Kasımda sipariş verdiğim kasa halen hazırlanıyor olarak gözükmekte itopyadan 2.ci hazır sistem siparişim , geç gönderildiği gibi test falanda yapılmıyor ben inanmıyorum 6 ay önce satın aldığım hazır sistemde 10 iş günü içinde falan gelmişti onca test ettik yalanına rağmen kasa ön kulaklık girişinden cızırtılılar , ekran kartında ise coilwhine çıkmıştı test ediyorsanız bunları nasıl görmüyorsunuz ? Hep yalan dolan , şimdi 10 Kasımda verdiğim siparişe yanıt olarak en erken önümüzdeki hafta içi en erken kargolama işleminiz gerçekleştirilecekdir diye yanıt alıyorum , parasını anında karttan çekmeyi biliyorsanız milleti madur etmenin anlamı yok yeterli çalışanın yoksa sürekli yok şu indirimi yok bu indirimi yapmanın anlamıda yok. İKİNCİ VE SON SİPARİŞİM OLACAK İTOPYAYA ELVEDA, SATIŞ SONRASI HİZMETİDE HİÇ BİR HALTA YARAMAZ TABİİ ÜNLÜ YAYINCI VS DEĞİLSENİZ.
Bende 12 kasımda sipariş verdim hocam. Müşteri hizmetlerini dün arayıp sordum ne zaman kargolanır diye. Yoğunluktan dolayı haftaya kalabilir miş.

kroix11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
yasin şahin
valla haklısın usta

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 12 kasımda sipariş verdim hocam. Müşteri hizmetlerini dün arayıp sordum ne zaman kargolanır diye. Yoğunluktan dolayı haftaya kalabilir miş.
Başlarından savmışlar yani , ben o yüzden aramıyorum bile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav yalan ya. Bizim bir arkadaş da başka bir siteden hazır sistem aldı. Kaç gün geçti gelmedi. Aradı telefonla, "400 TL atarsanız hızlı göndeririz" demişler. Öğlen civarı 400 TL atıyor, akşamına kargolanıyor.
Kardo bide tek ben madur olamam adamların Instagram YouTube platformlarındaki yorumlar kargomu gönderin yorumlarıyla dolu vallahi yetti , ha bide misal 6 ay önce benim kasa kulaklık girişine ses aygıtı ( kulaklık hoparlör vs ) taktığımda cızırtı elektriksel böyle akım gibi ses geliyordu ekran kartında ise coilwhine vardı kasayı geri gönderdik , işitme engeli olmayan birisi kulaklık taktiğinda o sesi duymama ihtimali yok diyorum adamlar sorun yok diyip geri yollamıştı 😅 şimdide acaba bu gelende ne sorunlar olacak diye bekliyorum ,

Son düzenleme:

hikoo

80+ Bronze
Daha onceden kotu tecrubeniz varsa neden ayni yerden soylediniz? Bile bile lades olduysaniz neden sikayet ediyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Oğuz İlhan
Hocam bu aralar mâlum indirimler sebebi ile farklı sitelerden alışverişler yaptım. Çoğu site aynı durumda yoğunluktan dolayı çok geç kargoluyorlar. Birde siz pc almışsınız normaldir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha onceden kotu tecrubeniz varsa neden ayni yerden soylediniz? Bile bile lades olduysaniz neden sikayet ediyorsunuz?
Daha uygun fiyata aynı özellikleri taşıyan bir pc olmadığı için maalesef sipariş vermek zorunda kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
Bende hawk koltuğumu bekliyorum 4 ila 10 iş gününde kargo diyor :D Bana 30 dakika mesafede gelip alayım dedim internet siparişlerinde barkodlu çıkış yapmamız lazım diyor garipler

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Hocam bu aralar mâlum indirimler sebebi ile farklı sitelerden alışverişler yaptım. Çoğu site aynı durumda yoğunluktan dolayı çok geç kargoluyorlar. Birde siz pc almışsınız normaldir diye düşünüyorum.
İnşallah yeni gelen sistemimdede sorunlar yaşamam demekten başka bir şey diyemiyorum öyleyse.. birde şuan Eskişehirde yoğun yağış uyarısı var kargo ıslak vs gelirse geri gönderme şansım olur değil mi hiç almadan

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Oğuz İlhan
İnşallah yeni gelen sistemimdede sorunlar yaşamam demekten başka bir şey diyemiyorum öyleyse.. birde şuan Eskişehirde yoğun yağış uyarısı var kargo ıslak vs gelirse geri gönderme şansım olur değil mi hiç almadan
Kargocuya 2dk bekleyin diyip kontrol et kapıda. Eğer sorun varsa teslim almayın bana da ıslak kutu gelmişti teslim almadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,647
Üyeler
152,938
Son üye
Lordstack
Top Bottom