Neler Yeni

İtopya geç kargolama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Bende hawk koltuğumu bekliyorum 4 ila 10 iş gününde kargo diyor :D Bana 30 dakika mesafede gelip alayım dedim internet siparişlerinde barkodlu çıkış yapmamız lazım diyor garipler
Şakamatik itopya diyebilir miyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargocuya 2dk bekleyin diyip kontrol et kapıda. Eğer sorun varsa teslim almayın bana da ıslak kutu gelmişti teslim almadım.
Nasıl yani içinidemi kontrol edeyim kargocu bekler mi ki , ben dışarıdan bakarım kutuda hasar veya bi ıslaklık varsa geri çeviririm diye düşünmüştüm 😅

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Şakamatik itopya diyebilir miyiz

Nasıl yani içinidemi kontrol edeyim kargocu bekler mi ki , ben dışarıdan bakarım kutuda hasar veya bi ıslaklık varsa geri çeviririm diye düşünmüştüm 😅
Kuryelerin kanunen bekleme zorunlulukları yok. Beklemiyorum diye bilir. Siz kutuya bakın bir sıkıntı varsa tutanak tutmasını söyleyip geri verin. Kutuda sıkıntı yoksa alıp video ile açın. Yada kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

mustiy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bal
Selamlar öncelikle belirtmek isterim ki her sözde kampanyada ( şahane Kasım , yılbaşı indirimi vs ) itopya sistemleri aşırı geç gönderiyor 10 Kasımda sipariş verdiğim kasa halen hazırlanıyor olarak gözükmekte itopyadan 2.ci hazır sistem siparişim , geç gönderildiği gibi test falanda yapılmıyor ben inanmıyorum 6 ay önce satın aldığım hazır sistemde 10 iş günü içinde falan gelmişti onca test ettik yalanına rağmen kasa ön kulaklık girişinden cızırtılılar , ekran kartında ise coilwhine çıkmıştı test ediyorsanız bunları nasıl görmüyorsunuz ? Hep yalan dolan , şimdi 10 Kasımda verdiğim siparişe yanıt olarak en erken önümüzdeki hafta içi en erken kargolama işleminiz gerçekleştirilecekdir diye yanıt alıyorum , parasını anında karttan çekmeyi biliyorsanız milleti madur etmenin anlamı yok yeterli çalışanın yoksa sürekli yok şu indirimi yok bu indirimi yapmanın anlamıda yok. İKİNCİ VE SON SİPARİŞİM OLACAK İTOPYAYA ELVEDA, SATIŞ SONRASI HİZMETİDE HİÇ BİR HALTA YARAMAZ TABİİ ÜNLÜ YAYINCI VS DEĞİLSENİZ.
Ben 7 kasımda verdim daha bugün kargoya verildi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Valla ben de 6 ay once gaming.gen'den aldim, 1 ay bekledim sistemin gelmesini 3-4 ay gitti geldi, yapacak bir sey yok maalesef
Aslında benim sitemim geç gelmesinede değil yok test ediyoruz bilmem ne deniyor ama kasa bir geliyor kulaklık girişinden cızırtılılar ekran kartında coilwhine durumları.. 6 ay önce aldığım pcyi geldiği gün geri gönderdim sorunlarını yazıp sonrasında hiç bir sorun yoktur diyip geri gönderdiler sanırım teknik serviste işitme engelli bir kardeşimiz çalışıyor yoksa kulaklık hoparlör bağlayıp o sesi duymamak imkansız , bende anakart kulaklık girişine takıp devam etmiştim yapacak bişey yok diye, şimdide işte 6 ay önceki sistemimi sattım bir tık daha iyisini topladım , ama tabi yeni gelende bir sorun çıkmassa dişimi kırıcam o derece..

Kuryelerin kanunen bekleme zorunlulukları yok. Beklemiyorum diye bilir. Siz kutuya bakın bir sıkıntı varsa tutanak tutmasını söyleyip geri verin. Kutuda sıkıntı yoksa alıp video ile açın. Yada kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.
Dediğinizi yapıcam hocam , kutuda bir hasar veya ıslaklık yoksa teslim alıp video ile açıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
togi
Bende 12 kasımda sipariş verdim hocam. Müşteri hizmetlerini dün arayıp sordum ne zaman kargolanır diye. Yoğunluktan dolayı haftaya kalabilir miş.
ooy oy haftayi beklemek istemiyorum. 11 kasimda verdim ben de. en erken ptesi kargolansa carsamba gunu gelir. konu bilgisayar olunca bukadar bekleyemiyorum.

healer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kadirhan Atmaca
Şikayetvar a konu açarsan görürler oraya daha önem veriyorlar bende 11 kasımda sipariş verdim hala montaj aşamasına geçmemişler . Itopyanın kendi sitesinden mail attım ama onada dönüş yapmadılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Enes
Geldi mi reis kaç günde geldi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,647
Üyeler
152,938
Son üye
Lordstack
Top Bottom