Neler Yeni

İtopya iade kabul etmiyor

clkkadir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Çelik
Herkese merhabalar, itopyadan almış olduğum hazır sistemi birkaç gün kullandıktan sonra driver yüklemek için güvenli moda aldım ve siyah ekranda kaldı. Bunun üzerine garanti için yolladım, sorun çözüldü diyerek tarafıma geri gönderildi. Geldiğinde cpu fanın ayakları kırıktı ve kasa yine siyah ekranda kalıyordu. Bunun üzerine bir daha kargoladım, üründe sıkıntı olmadığını CPU fanın ayaklarının değiştirildiği söylenerek geri gönderildi. Bu sefer geldiğinde de kasanın ayakları kırılmıştı. Bu durumdan dolayı üründen soğudum ve tüketici hakem heyetine danışarak iade talebinde bulundum ve şikayet oluşturdum. Ancak müşteri temsilcisi iade kabul edemeyeceklerini kasada bir sorun olmadığını ayakların tamir edildiğini ve geri gönderileceğini söylüyor. Sizce iade hakkım var mı, bu durumda ne yapmalıyım?

KYLORIN90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Eymen Enes Sardoğan
dostum iade konusunda anlamamda sen sorunun aynısı ile ilgili bir yeni konu aç belkide cihazda sıkıntı yoktur senin yanlış yaptığın bir şeydir

clkkadir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum iade konusunda anlamamda sen sorunun aynısı ile ilgili bir yeni konu aç belkide cihazda sıkıntı yoktur senin yanlış yaptığın bir şeydir
Cihazda sıkıntı olmasa bile iki kere hasarlı gelmesi yetiyor, bu benim sorumluluğumdaki bir olay değil ki tamir edilmiş ürün kullanayım

Top Bottom