Neler Yeni

İtopya Mağazalarında Son Durum Nedir?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Valla bu adam daha size ne yapsın anlayamadım.Hem kendin enai gibi davranıp alamamışsın hem de suçu atıyosun.Ben sistemi online satın aldım.Arkadaşım da ankaradaki mağazada bekliyor birazdan alıp çıkacak.Madem tehdit edildin polise söyle biz ne yapabiliriz yani anlamadım ben?Tehdit edildiysen sıranı vermeseydin korkak olmasaydın.Çok korktuysan polisi ara çıkarken.Ya sabırrrrr...
Ankara mağazasında beklemek mi :) insanlar uçmuş 24 saat önceden beklemeye başlamışlar :)

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Ankara mağazasında beklemek mi :) insanlar uçmuş 24 saat önceden beklemeye başlamışlar :)
Sordum beni keklemiş ya.Valla kusura bakmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam delirdinizmi 21 saat önceden Ankara'da beklemek nedir?
Beni keklemiş valla ya.

Valla hiçbir insana güvenim kalmadı artık.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sordum beni keklemiş ya.Valla kusura bakmayın.

Beni keklemiş valla ya.

Valla hiçbir insana güvenim kalmadı artık.
Reis sende bizi kekliyordun :) Vallaha zincirleme gidiyor idi haklısın kimseye güven olmaz boşuna dememişler.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Reis sende bizi kekliyordun :) Vallaha zincirleme gidiyor idi haklısın kimseye güven olmaz boşuna dememişler.
Doğru diyosun harbiden zincirleme oluyodu.Bu arada 24 saat önceden gitme fikri de fena değilmiş :ROFLMAO::ROFLMAO:

Sir Cem T-oker

80+ Gold
hocam sıra satan var mıydı hiç ? yani almayacak ama arkadaki insanlara sıra satan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
TOLGA BAYIR
kesinlikle sana katılıyorum gerçekten ben 25 yasındayım bu ülkenin insanları bunu hakketmiyor-hak ediyor çözemiyorum ama gerçektern yazık
İşte kardeşim bunu sorguladığımız zaman belki bir yerlere geliriz eşşek olmaya devam ederse insanlar semer vuran çok olur..

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
İnsanlar soğukta dışarıda beklemesin diye isimleri alınmış gayet mantıklı bir şey.

erco1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ercüment batuk
İşte kardeşim bunu sorguladığımız zaman belki bir yerlere geliriz eşşek olmaya devam ederse insanlar semer vuran çok olur..
maleesef sımdı sarı siteye baktım alanlar 13 k koymuş bile bide böyle insanlar var

SugarRay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Meriç Bozdemir
harbi ism yazdırma işi iyiymiş ya keşke bizde bilseydik pc başında kanser oldum sepete ekliyorum alınmıyor sepete ekliyorum stok yok diyor bir türlü ödeme adımına geçemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,402
Üyeler
141,709
Son üye
Wallendor
Top Bottom