Neler Yeni

İtopya'dan Alışveriş Yapmayın, Yaptırtmayın

3 gün önce CH321 adı altında kulaklık aldım, elime 1 gün içinde ulaştı. Normalde kargosu rezalet bir firma sanıyordum fakat cidden 1 gün içerisinde geldi geldiği gibi kulaklığı takıp rahatlığa baktım ve rahat değildi.

Direkt siteye girip "iade et"e bastım, 3 gündür iade talebi değerlendiriliyor diyor. Mail vs. attım fakat hala cevap yok. Büyük olasılıkla iadeyi kabul etmeyecekler. Bundan sonra İtopya'dan birisine kişisel bir ürün önermeyeceğim, siz de önermeyin. 300 TL'lik ürünü şu anda kullanamayacağım, orada öyle köşede kalacak. İade almıyorlar.

Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi firmalar varken cidden İtopya'dan ürün almak saçmalık. @itopya.com
Kulaklığın rahat olmaması itopya nın suçu mu araştırarak alsaydın

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
3 gün önce CH321 adı altında kulaklık aldım, elime 1 gün içinde ulaştı. Normalde kargosu rezalet bir firma sanıyordum fakat cidden 1 gün içerisinde geldi geldiği gibi kulaklığı takıp rahatlığa baktım ve rahat değildi.

Direkt siteye girip "iade et"e bastım, 3 gündür iade talebi değerlendiriliyor diyor. Mail vs. attım fakat hala cevap yok. Büyük olasılıkla iadeyi kabul etmeyecekler. Bundan sonra İtopya'dan birisine kişisel bir ürün önermeyeceğim, siz de önermeyin. 300 TL'lik ürünü şu anda kullanamayacağım, orada öyle köşede kalacak. İade almıyorlar.

Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi firmalar varken cidden İtopya'dan ürün almak saçmalık. @itopya.com
Benim iade talebimi 8 aydır değerlendiriyorlar

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
İtopya gayet güzel çalışan bir firma. Tek sıkıntı yaşatılan konunun hazır sistemlerde olduğunu biliyorum oda yoğunlukla alakalı. SSD, RAM, anakart, HDD, kulaklık vb. bir çok ürün satın aldım ve ertesi gün elime geçti. Aldığım SSD'yi iade ettiğim oldu kutusu açılmış olsa bile hiç bir şekilde sıkıntı çıkartmadılar. İşleyişin sıkıntısını itopya'ya yıkmanız yanlış ki daha reddedilme gibi bir durum yok ortada. Yoğunluk, dediğin sitelerde de olsa onlarında süreci bu süreleri bulacak. Boşa evham yapıp boşa konu açmışsınız.

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Benim iade talebimi 8 aydır değerlendiriyorlar
@Furkan Aslan Bakın mesela sadece bir örnek. Boş yapmışsın diyenleri anlamıyorum İtopya fanılar galiba.:rolleyes:
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade sebebin raad değil ise, kabul etmemeleri kadar doğru bir durum yok.
Ürün arızalı mı? Hayır. Sesi az mı veriyor? Hayır. Tek sorunu rahat değil.
Kabul etmez hiç bir firma
14 gün koşulsuz iade hakkı yasası ne olacak?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,184
İsim
Eren
@Furkan Aslan Bakın mesela sadece bir örnek. Boş yapmışsın diyenleri anlamıyorum İtopya fanılar galiba.:rolleyes:

ayn karşim itopya bizim babamızın fanıyız

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,184
İsim
Eren

ürün sıkıntılıysa o hakka sahipsin sıkıntısız ürünlerde olmuyor diye biliyorum

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Ben xpg summoner klavye almıştım, ses tekeri bozuktu, iade talebi açmıştım ses yoktu, zaten 1 gün sonra klavyeyi sert bir zemine düşürdüm ve ölü olarak yatıyor.

Top Bottom