Neler Yeni

İyi bir pcnin yanına ps5 almak?

Allmuted

80+ Bronze
Arkadaşlar imzada ki sistemin yanına ps5 almak istiyorum 4k oyunculuk için, bilgisayarı ne kadar sevsem de yatıp oyun oynamanın keyfi bir başka. Sizce gereksiz bir harcama mı olur?

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,884
İsim
Mehmet
Bence gereksiz bir harcama olur. Uzanmak istiyorsan bilgisayarına da kablosuz oyun kolu bağlayabilirsin dostum. Ps özel oyunlar oynamak isterim dersen belki o zaman düşünülebilir, bence yine gereksiz bir harcama olur. Artık ps oyunları pc ye de zaman içinde geliyor sanırım.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Bilgisayarla yatıp oyun oynamanı engelleyecek ne var? PSyi bağlayacağın televizyona bağla, bir gamepad bağla, arada lazım olursa diye bir wireless klavye mouse seti tak

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Arkadaşlar imzada ki sistemin yanına ps5 almak istiyorum 4k oyunculuk için, bilgisayarı ne kadar sevsem de yatıp oyun oynamanın keyfi bir başka. Sizce gereksiz bir harcama mı olur?
3070'li Sistem Dururken Para Harcayıp 6700Lü cihaz kullanmak gibi bir şey

Exclusive oyunlar diyorsan zaten 1-2 seneye geliyorlar bence gereksiz.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben aldım memnunum. Benim öyle 4K gibi bir çıtam yok. Sıradan bir monitör yeterli oluyor.

Allmuted

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler yorumlar için. Özellikle exc oyunlar için almak istiyorum gow ragnarok, spiderman 2 vs, birde şunu ekliyeyim rockstar games oyunlarını önce konsola daha sonra pcye çıkartıyor gta 6 için de yatırım olarak bakıyorum ama evet haklısınız gereksiz bir harcama hala karar veremedim..
3070'li Sistem Dururken Para Harcayıp 6700Lü cihaz kullanmak gibi bir şey

Exclusive oyunlar diyorsan zaten 1-2 seneye geliyorlar bence gereksiz.
Bence gereksiz bir harcama olur. Uzanmak istiyorsan bilgisayarına da kablosuz oyun kolu bağlayabilirsin dostum. Ps özel oyunlar oynamak isterim dersen belki o zaman düşünülebilir, bence yine gereksiz bir harcama olur. Artık ps oyunları pc ye de zaman içinde geliyor sanırım.
Bilgisayarla yatıp oyun oynamanı engelleyecek ne var? PSyi bağlayacağın televizyona bağla, bir gamepad bağla, arada lazım olursa diye bir wireless klavye mouse seti tak

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
abuzittin
farklı bir açıdan da bakılabilir. paranız varsa yatırımda olabilir. bende sizin durumunuzdayım yeni kasası çıkınca almayı planlıyorum.

Allmuted

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
farklı bir açıdan da bakılabilir. paranız varsa yatırımda olabilir. bende sizin durumunuzdayım yeni kasası çıkınca almayı planlıyorum.
Yeni kasanın dün ki sunumda tanıtılcağına çok umutluydum ancak tanıtılmadı tr ekonomisinde birşeyi almak için beklemek ne kadar mantıklı bilemiyorum

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Paran varsa al.

Allmuted

80+ Bronze

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,479
İsim
Fatih
Para var onda sıkıntı yok da ne kadar mantıklı sizlerin de görüşünü almak istedim
Oyun oynamayi seven biri icin mantikli. Hobin sonucta, her ne kadar cografyamizda hobi luks olsa da degil. Ya da dun gosterilen Spider-Man 2 nin etkisinde cok kaldim bilemiyorum :D

Allmuted

80+ Bronze
Oyun oynamayi seven biri icin mantikli. Hobin sonucta, her ne kadar cografyamizda hobi luks olsa da degil. Ya da dun gosterilen Spider-Man 2 nin etkisinde cok kaldim bilemiyorum :D
Valla bi tek bu hobim kaldı dostum.. Spiderman 2 güzeldi bence de pc gelecek diyorlar ama ne zaman ragnarok için de öyle demişlerdi kim bilir ne zaman gelecek ah slim kasa çıksaydı şimdiye almıştım fat kasa çok çirkin bi noktada orada tereddütte kalıp almıyorum

Top Bottom