Neler Yeni

James Donkey 610s Nasıl

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sana bi soru daha sorcam kusura bakma :) ingilizce klavye diyor ama sorun olurmu yoksa türkçe klavyenin aynısımı.
Eğer klavyeyi ezbere biliyorsanız sıkıntı olmaz, klavyede türkçe karakterler yok ama türkçe karakterleri yazabiliyorsunuz, yerleri aynı yani

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut
Başka sorunuz varsa yardımcı olurum :)
Baska sorum yok klavyeyi almayı düsünüyodum şimdi sizin sayenizde alıcam direkt çok teşekkürler. İşte biraz kafamı kurcalayan fps oyunları oynuyorum da blue switch önermemişler fps oyunları içinde sizin sayenizde öğrendim bi problem olmadığını tekrar teşekkürler.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Baska sorum yok klavyeyi almayı düsünüyodum şimdi sizin sayenizde alıcam direkt çok teşekkürler. İşte biraz kafamı kurcalayan fps oyunları oynuyorum da blue switch önermemişler fps oyunları içinde sizin sayenizde öğrendim bi problem olmadığını tekrar teşekkürler.
Rica ederim. Dediğim gibi ben bir sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız. İyi akşamlar

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut
Rica ederim. Dediğim gibi ben bir sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız. İyi akşamlar
Dostum mavi switch biraz rahatsız edebilir gibime geliyo ama ama red switch de az ses var ve hissiyatı o kadar iyi degil diyolar brown switch içinde hem sesi orta derece hemde mavi switch gibi hissiyatlı yazıları gördüm dogrumudur bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,722
Üyeler
140,541
Son üye
venüss
Top Bottom