Neler Yeni

Kablonet İnternet Nasıldır?

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
Evet ttnet ömrümü yedi bitirdi cs 1.6 200 pingden aşağı değil ge force nowda da oyunumu zehir ediyor bizim binaya da kablonet altyapısı gelmiş nasıldır acaba kullanan varsa cevaplayabilirler mi?

TALHA MURAT

80+ Silver
Evet ttnet ömrümü yedi bitirdi cs 1.6 200 pingden aşağı değil ge force nowda da oyunumu zehir ediyor bizim binaya da kablonet altyapısı gelmiş nasıldır acaba kullanan varsa cevaplayabilirler mi?
Kabloneti 7 senedir kullanıyorum en iyi pingi şuanlık o veriyor ve verdiği hız garantiliyor 95 altı almıyorsun genellikle oyunda oynuyorum indirme yapınca bile max 30 ms artıyor al bence de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kabloneti 7 senedir kullanıyorum en iyi pingi şuanlık o veriyor ve verdiği hız garantiliyor 95 altı almıyorsun genellikle oyunda oynuyorum indirme yapınca bile max 30 ms artıyor al bence de.
ayrıca gpon mu geldi yoksa normal fiber mi ben normal fiber kullanıyorum gpon ise zaten düşünme bile.

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca gpon mu geldi yoksa normal fiber mi ben normal fiber kullanıyorum gpon ise zaten düşünme bile.
Bi tane çalışan apartman içindeki kutuda uğraşıyodu fiber mi dedim fiber dedi ve siteden de sorguladım fiber dedi

TALHA MURAT

80+ Silver
Bi tane çalışan apartman içindeki kutuda uğraşıyodu fiber mi dedim fiber dedi ve siteden de sorguladım fiber dedi
Fiber zaten ama 2 türlü fiberleri var bir gpon birde normal fiber il olarak nerede oturuyorsun. Eğer sarı kablo var ise zaten gpondur.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
5-6 senedir kullanıyorum. Modemi biraz sorunlu onun dışında bir ara internet sürekli gidiyordu(1 ay)ama düzeldi. Şu an sorun yok. Sadece uploadı düşük veriyor.

TALHA MURAT

80+ Silver
5-6 senedir kullanıyorum. Modemi biraz sorunlu onun dışında bir ara internet sürekli gidiyordu(1 ay)ama düzeldi. Şu an sorun yok. Sadece upload biraz düşük
Bende hiçbir sıkıntı olmadı modemi gayet iyi 2.4 ghz de 40 mhzde mi kullanıyorsunuz ?

Top Bottom