Neler Yeni

Kablosuz Klavye Önerisi

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed emin efe

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed emin efe
Gmk87 kit nedir ve ne isime yarayacak hocam
Yine tft ekran, ses yalıtımı vs gibi özellikleri var ancak rakibi ak820 pro iken şansı yok. Fiyat konusunda yok çünkü zaten gmk87'nin verdiklerini ak820 pro veriyor. Ayrıca ek olarak switch +900tl, 1k arası+ keycap almak ile uğraşacaksın. Şu an gmk87 fiyatları ederi değil. Üstüne gidip switch ve keycap alırsan ak820 pro nun çok üstü. Kaldı ki dediğim gibi Akko switchleri üreten firma da Huano, Ak820 pro da olan gift switchleri de üreten huano. Zaten en mantıklısı o dönem ne ise onları öneririm. Şu an en mantıklı ak820 pro.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Yine tft ekran, ses yalıtımı vs gibi özellikleri var ancak rakibi ak820 pro iken şansı yok. Fiyat konusunda yok çünkü zaten gmk87'nin verdiklerini ak820 pro veriyor. Ayrıca ek olarak switch +900tl, 1k arası+ keycap almak ile uğraşacaksın. Şu an gmk87 fiyatları ederi değil. Üstüne gidip switch ve keycap alırsan ak820 pro nun çok üstü. Kaldı ki dediğim gibi Akko switchleri üreten firma da Huano, Ak820 pro da olan gift switchleri de üreten huano. Zaten en mantıklısı o dönem ne ise onları öneririm. Şu an en mantıklı ak820 pro.
Anladım hocam birde ozelden cevaplarsaniz sebinirim

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Doğukan
benim dediğim zaten ilgisi olanlar için şahsen ben custom yaparken daha çok zevk alıyorum ayrıca akkonun v3 swithleri ile 820 proda kullanılan arasında ses farklılığı var 820 pronun switchleride çok iyi fakat yellow v3 prodan aldığım hissiyatı gift switchtlerden alamadım ama bütçe kısıtlıysa tabikide 820 proyu almak daha mantıklı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed emin efe
benim dediğim zaten ilgisi olanlar için şahsen ben custom yaparken daha çok zevk alıyorum ayrıca akkonun v3 swithleri ile 820 proda kullanılan arasında ses farklılığı var 820 pronun switchleride çok iyi fakat yellow v3 prodan aldığım hissiyatı gift switchtlerden alamadım ama bütçe kısıtlıysa tabikide 820 proyu almak daha mantıklı
Akko'nun tüm switchlerini kullandım, Ak820 pro'nun ku ile hissiyat farkı yok ikiside lineer 45-50 gr basış kuvveti ile çalışan prelube ürünler. Zaten dediğim gibi ikisinide Huano üretiyor. Sadece birine Akko markasını basıyor diğerini kendi markası adı altında satıyor. Lube yaptıkları yağ, içine koydukları yay bile aynı. Belki sen öyle hissetmiş olabilirsin.

Top Bottom