Neler Yeni

Kablosuz Mouse Önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
vgn x6 nasıl yabancılar x3 teki sorunların olmadığını söylüyor
X3'ün biraz daha üstüne eklenmiş versiyonu, gene de o fiyat bandına çıkıldığında kesinlikle önermeyeceğim tercihlerden olur. MCU'su hala berbat.

Palo DAYI

80+ Gold
Bütçe maksimum 2000 diyelim fakat ben olabildiğince uygun fiyatlı olan ürünü tercih etmek istiyorum. Öncelikle Razer Basiliks X Hyperspeed modelini kullanıyorum, malum hem büyük hem de pil ile kullanıldığından ağır bir mouse. Ayrıca baş parmağımı koyduğum yerde ki kauçuk resmen eridi gitti. Bu mouse'a oranla yeni ürünler kullandığım Razer'a göre çok daha iyi olacaklardır diye düşünüyorum. Tutuş şekillerinden pençe benim tarzım. Belli başlı modellerden bir liste yaptım, sizde bunların dışında bir şeyler önerebilirsiniz. İnceleme ve yorumlardan okuduğum kadarıyla MCU ve Sensör'ün birbirine yetersiz geldiği durumlar varmış, bunlarla karşılaşmak istemiyorum o yüzden şunu ele, bunu alma diyebilirsiniz sebebini belirttiğiniz sürece.

Attack Shark X3 1K
VGN Gamepower X3
Ajazz AJ199
Ajazz AJ139 Pro
Dareu A950 Pro
Darmoshark M800 Ultra
Delux M800 ulrta kullanıyorum 2hafta oldu memnunum

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Bütçe maksimum 2000 diyelim fakat ben olabildiğince uygun fiyatlı olan ürünü tercih etmek istiyorum. Öncelikle Razer Basiliks X Hyperspeed modelini kullanıyorum, malum hem büyük hem de pil ile kullanıldığından ağır bir mouse. Ayrıca baş parmağımı koyduğum yerde ki kauçuk resmen eridi gitti. Bu mouse'a oranla yeni ürünler kullandığım Razer'a göre çok daha iyi olacaklardır diye düşünüyorum. Tutuş şekillerinden pençe benim tarzım. Belli başlı modellerden bir liste yaptım, sizde bunların dışında bir şeyler önerebilirsiniz. İnceleme ve yorumlardan okuduğum kadarıyla MCU ve Sensör'ün birbirine yetersiz geldiği durumlar varmış, bunlarla karşılaşmak istemiyorum o yüzden şunu ele, bunu alma diyebilirsiniz sebebini belirttiğiniz sürece.

Attack Shark X3 1K
VGN Gamepower X3
Ajazz AJ199
Ajazz AJ139 Pro
Dareu A950 Pro
Darmoshark M800 Ultra
Dostum indirimlerle beraber steelseries aerox 3 wireless 3500 tlden 1800 e düşmüştü trendyoldan tekrar düşebilir ben aldım hayatımda kullandığım en iyi mouselerdem birisi

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit Şahin
Teşekkürler hocam. Peki bu F1 R1 Prolar mı iyi yoksa M800 Ultra mı?
Hocam çok bir farkları yok, aynı teknik özellikleri kullanıyorlar neredeyse. Arada sadece Switch, Shape ve malzeme kalitesi olarak fark var. Ki malzeme kaliteleri neredeyse aynı.

ilhanxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre

Attack Shark X3 1K
VGN Gamepower X3
Ajazz AJ199
Ajazz AJ139 Pro
Dareu A950 Pro
Darmoshark M800 Ultra
Dostum sen mojo m2 almıştın, öyle hatırlıyorum, nasıl mouse, geri iade kabul ettiler mi kutuyu açtıktan sonra, palm için önerir misin

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Sercan SAYİT
Top Bottom