Neler Yeni

🔥⚽KADER MAÇI | TÜRKİYE SON 16 DA Türkiye 2-1 Çekya

redblack

80+
hayır rahatsızlık felan yok görüşlerini ifade edebilirsin ama insanlar sana bu konuda katılmadığı için 7 düvele savaş açmış durumdasın agresif konumda olan ve saldıranın sen olduğunu göremiyorsun bile bak gayet olumlu yaklaştım sana hiçbir geçmişimiz yok objektif olarak yaklaştım direk saldırıya geçtin eziyet altındaki bir grup topluluk ırk ülke millet ne dersen artık onlar için kollektif şuur oluşturup koruma talep etmek için insanlara saldırıya geçemezsin elinden gelse ideolojini silah zoruyla kabul ettireceksin insanlara bu tutumunun yanlış olduğunu anlatmak istiyorum sana 10 yaşında değiliz değil mi neyin öfkesi bu biraz duygularına hakim ol hiçbir şey için kimseyi zorlayamazsın nokta
Bak kardeşim benim kismeye öfkelenip sinirlendiğim yok saldırmamda kimseye yanlış anlamışsın sen onu he kızdığım şeyler var tabi onları da anlamışsındır artık insanız biz vicdansızlaşmakta kötü bişey ben bunu anlatıyorum o yüzden sende bana cephe alma boşuna ama tabikide düşüncene fikirlerine saygım sonsuz kimseyi de zorlamıyorum kafandan uydurma nokta
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://tr.wikipedia.org/wiki/Arap_Ayaklanması al o zaman

tamam koş sen yardıma.

link bile atamıyorsun la sallamışsın tamamen .ASFA:DSAÇFAÇFA
Kardle
https://tr.wikipedia.org/wiki/Arap_Ayaklanması al o zaman

tamam koş sen yardıma.

link bile atamıyorsun la sallamışsın tamamen .ASFA:DSAÇFAÇFA
Hadi kardeşim benim canın sıkılıyor bulaşmaya yer arıyorsun kaynak tutturmuş gidiyorsun gören sanacak 1900 doğumlu da herşeyi görmüş biliyor bugün okuduğumuz kitapların izlediğimiz belgesellerin bile değiştirilip düzeltildiği insanların fikirlerinin değiştirildiği beyninin yıkandığı çağdasın uyan artık uyan bazı şeyler gördüğün gibi okuduğun gibi değil

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
eren kılıçoğlu
Bak kardeşim benim kismeye öfkelenip sinirlendiğim yok saldırmamda kimseye yanlış anlamışsın sen onu he kızdığım şeyler var tabi onları da anlamışsındır artık insanız biz vicdansızlaşmakta kötü bişey ben bunu anlatıyorum o yüzden sende bana cephe alma boşuna ama tabikide düşüncene fikirlerine saygım sonsuz kimseyi de zorlamıyorum kafandan uydurma nokta

Kardle

Hadi kardeşim benim canın sıkılıyor bulaşmaya yer arıyorsun kaynak tutturmuş gidiyorsun gören sanacak 1900 doğumlu da herşeyi görmüş biliyor bugün okuduğumuz kitapların izlediğimiz belgesellerin bile değiştirilip düzeltildiği insanların fikirlerinin değiştirildiği beyninin yıkandığı çağdasın uyan artık uyan bazı şeyler gördüğün gibi okuduğun gibi değil
gerçekler zoruna gidiyor gerçekler bu araplar ihanet etti işte ama destekleyebilirsin benim umrumda değil sadece bunu buraya yazman ne alaka?

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra

Kardle

ama senle tartışılmaz ki ancak yok sayılabilirsin öfkelenmedim sinirlenmedim diyorsun herkese sen bilmezsin yanlış biliyorsun vicdansızsın kalpsizsin yağdırıyorsun psikopat gibi kafanda kurup bana cephe alıyor insanlar diye düşünüyorsun manipülasyon yapmaya çalısıp üste de çıkmaya çalışıyorsun adam tarih BİLİMİNDE kanıt olarak kabul görmüş ingiliz kraliyet arşivlerinden çıkma kayıtlarla geliyor ne biliyorsun orda mıydın gibi saçma bir cevapla cevap veriyorsan sana yapılacak tek şey tamam kardeş sensin denip toplulukta seni yok saymak olacaktır Tamam kardeşim sensin

redblack

80+
gerçekler zoruna gidiyor gerçekler bu araplar ihanet etti işte ama destekleyebilirsin benim umrumda değil sadece bunu buraya yazman ne alaka?
Arkadaşım anlamakta zorluk çekiyorsun bak ben destekliyorum tabikide zaten müslüman olan tüm kardeşlerimizi de destekliyorum bu seni niye rahatsız ediyor bayrağın açılmaması benim dikkatimi çekti konuda burası olduğu için buraya sordum ne var bunda

ama senle tartışılmaz ki ancak yok sayılabilirsin öfkelenmedim sinirlenmedim diyorsun herkese sen bilmezsin yanlış biliyorsun vicdansızsın kalpsizsin yağdırıyorsun psikopat gibi kafanda kurup bana cephe alıyor insanlar diye düşünüyorsun manipülasyon yapmaya çalısıp üste de çıkmaya çalışıyorsun adam tarih BİLİMİNDE kanıt olarak kabul görmüş ingiliz kraliyet arşivlerinden çıkma kayıtlarla geliyor ne biliyorsun orda mıydın gibi saçma bir cevapla cevap veriyorsan sana yapılacak tek şey tamam kardeş sensin denip toplulukta seni yok saymak olacaktır Tamam kardeşim sensin
İngiliz kraliyet arşivinden kanıt olarak tamam kardeşim sorun çözüldü kanıtları elin gavurundan bulmuşsun birde buna canı gönülden inanıyorsan yanlış yoldasın kardeşim sende böyle çaktırmadan iyi laf yapıyon he topluluktan yok sayma falan bu kelimeler çok ağır sözler ama sıkıntı yok ben senin seviyene inmeyip seni oralarda yalnız bırakıyorum

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
eren kılıçoğlu
bu konu farklı bir konu gidip farklı bir konu aç zorunda değiliz açmak oldumu gidip sen aç birdahakine ne bayrağıysa

Arkadaşım anlamakta zorluk çekiyorsun bak ben destekliyorum tabikide zaten müslüman olan tüm kardeşlerimizi de destekliyorum bu seni niye rahatsız ediyor bayrağın açılmaması benim dikkatimi çekti konuda burası olduğu için buraya sordum ne var bunda

İngiliz kraliyet arşivinden kanıt olarak tamam kardeşim sorun çözüldü kanıtları elin gavurundan bulmuşsun birde buna canı gönülden inanıyorsan yanlış yoldasın kardeşim sende böyle çaktırmadan iyi laf yapıyon he topluluktan yok sayma falan bu kelimeler çok ağır sözler ama sıkıntı yok ben senin seviyene inmeyip seni oralarda yalnız bırakıyorum
bu konu farklı bir konu gidip farklı bir konu aç zorunda değiliz açmak oldumu gidip sen aç birdahakine ne bayrağıysa

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
bak bu argümanın tamamen yanlış nasıl bütün müslümanları desteklersin bir sürü kafa kesen adam kaçıran bombalayan öldüren terör örgütü de müslüman onları da mı destekliyorsun ağzından çıkanı asla kulağın duymuyor artık biraz sus istersen cidden fake hesaba yorum kasmaya çalıştığını felan düşünüyorum söylemleri çok alelade ve desteksiz

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
eren kılıçoğlu

iyimisin sen dostum ????????????

redblack

80+
bak bu argümanın tamamen yanlış nasıl bütün müslümanları desteklersin bir sürü kafa kesen adam kaçıran bombalayan öldüren terör örgütü de müslüman onları da mı destekliyorsun ağzından çıkanı asla kulağın duymuyor artık biraz sus istersen cidden fake hesaba yorum kasmaya çalıştığını felan düşünüyorum söylemleri çok alelade ve desteksiz
Benim ne demek istediğimi müslüman olan kardeşlerim iyi anladı Müslüman Müslüman ile her zaman kardeştir sen Müslümanlığı yanlış tanıyor olabilir misin terör örgütü kafa kesme falan bunlar bizim dinimizde olmayan şeyler o yüzden beni bu tarz şeylerle suçlayamazsın

iyimisin sen dostum ????????????
Evet sen ?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
eren kılıçoğlu
Benim ne demek istediğimi müslüman olan kardeşlerim iyi anladı Müslüman Müslüman ile her zaman kardeştir sen Müslümanlığı yanlış tanıyor olabilir misin terör örgütü kafa kesme falan bunlar bizim dinimizde olmayan şeyler o yüzden beni bu tarz şeylerle suçlayamazsın

Evet sen ?
git yat uyu sen yaşın 5 falan muhtemelen.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Mirhan Yalçın

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim siz nereden biliyorsunuz benim tarih bilmediğimi olayı çarpıtıp durmayın sanki Avrupalılar la Türklerin arası çok iyiymiş gibi muamele yapıyorsunuz amaç burda dikkatimi filistin yada Arap dediğiniz insanlar Çanakkale ve bir çok yahudi İslam karşıtı yapılan savaşlarda asker ve mühimmat olarak yardım etmişlerdir neyin davasını sorguluyorsunuz sorulanacak tek şey varsa da oda vicdanınızdır ben burda merak ettiğim şey bayraktı siz heryerde olan açılan bayrak yabancı takımların bile açtığı desteklediği Filistin bayrağı neden bu kupa maçında yok bunu UEFA FIFA neyse artık yasakladı mı acaba diye merak ettim siz beni neredeyse vatan haini ilan ettiniz yazık sizlere
Arapları destekleyen vatan hainidir nerde yardım etmişler ? İngilizler ile ayaklanma başlatan kim kardeşim? Yürü git şurdan yahudiler ile bir kere bile münakaşaya girmedik.

Kendi yaşınızı bilemem ama beyin yaşınızın küçük olduğuna kanaat getirdim biz yahudiler ile ne zaman münakaşaya girdik? Git bak bakalım ingilizler ile kim kol kola girip ayaklanmış ya da 20 bin osmanlı askerini arkadan gelip kim kalleşçe şehit etmiş.

Gir halel hattında askerlerimizi tekbirleri ile nasıl şehit etmişler oku bakalım yerim tekbirini kalleşçe şehit etdikdən sonra neye yarar tekbir araplardan nefret ederim kin duyarım.

Ve maç ÇEKYA - TÜRKİYE maçı çekya ve türkiye bayrağ dışında bir bayrak göstersene.

Son düzenleme:
Top Bottom