Neler Yeni

Kadir Mısıroğlu'nun kitaplarını nereden bulabilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

İceWolf

80+ Silver
ŞERİAT İSTEYENE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ YOKTUR.
MANDACI laramı ifade özgürlüğü vardır? Atatürkün kapattığı MASON LOCALARINAMI ifade özgürlüğü vardır?

milenix

80+ Gold
Atatürk ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinde, Atatürkün ders müfredatlarına koydurduğu kitaplar YASAKLANIYOR ve sen TERS BİŞEY GÖREMİYORSUN öylemi.
yasaklandığıyla ilgili bir şey geçmiyor yasaklandığını neye dayanarak söylüyorsunuz

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Şeriat günümüz şartlarında hiçbir ülkeye huzur getirmez, bunun aksini kimse iddia edemez.

Bura.K

80+ Silver
Konuyu biraz okudum da arkadaş her kafadan mı yanlış bilgiler, cümleler çıkar? Birisi demiş "Şeriat İstemek Özgürlük Değildir" diğer Mısıroğlunu savunuyor veya gömüyor diğer başkası başka bir şeyin derdinde. Adam bir soru sormuş cevaplayın geçin.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Konuyu biraz okudum da arkadaş her kafadan mı yanlış bilgiler, cümleler çıkar? Birisi demiş "Şeriat İstemek Özgürlük Değildir" diğer Mısıroğlunu savunuyor veya gömüyor diğer başkası başka bir şeyin derdinde. Adam bir soru sormuş cevaplayın geçin.
2. Mesajda konu cevaplandı ama arkadaşlar iğnelemeyi seçti okuyabileceğin gibi, sen diğer yanağını çevirmeyi seviyorsundur belki bilemem

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
MANDACI laramı ifade özgürlüğü vardır? Atatürkün kapattığı MASON LOCALARINAMI ifade özgürlüğü vardır?
Acayip saçma bir tartışma ve bütün yorumları okumaya üşendim ama bence dostum sen sağa sola cahil diyip saldırmak yerine imla kurallarına falan bir göz at istersen. Yataktan düştüm yazdıklarını okurken.

Bura.K

80+ Silver
2. Mesajda konu cevaplandı ama arkadaşlar iğnelemeyi seçti okuyabileceğin gibi, sen diğer yanağını çevirmeyi seviyorsundur belki bilemem
Boş boş konuşma. Konuyu uzattıkça uzatıyorsunuz. "He he" deyin geçin. Başkasının yanağına bakıp gevezelik edeceğinize kendi yanağınıza sahip çıkmayı öğrenin.
Bende sonraki yorumlara cevap vermemek için 2 kelime bırakıp gidiyorum; "he he."

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Boş boş konuşma. Konuyu uzattıkça uzatıyorsunuz. "He he" deyin geçin. Başkasının yanağına bakıp gevezelik edeceğinize kendi yanağınıza sahip çıkmayı öğrenin.
Bende sonraki yorumlara cevap vermemek için 2 kelime bırakıp gidiyorum; "he he."
Burak hadi abicim iyi geceler
konunun uzamasında seni alakadar eden durum ne paşam
noldu canın mı istemedi uzamasını

İceWolf

80+ Silver
Acayip saçma bir tartışma ve bütün yorumları okumaya üşendim ama bence dostum sen sağa sola cahil diyip saldırmak yerine imla kurallarına falan bir göz at istersen. Yataktan düştüm yazdıklarını okurken.
Dikkatli yat dostum, mazallah bitarafına bişey olmasın. Saldırmıyorum, öyle anlaşılıyor olabilir. İnsanlar araştırmıyor ve birilerinden duyduklarıyla bilgi sahibi olduklarını zannediyorlar. O durumdada cahil oluyorlar. Cahile cahil demezsem ne diyim; İlber Hoca diyim geçiyim o zaman. :) İmla konusunda haklısın ama.

Bu arada hepimiz cahiliz. Her insan birşeylerin cahilidir.

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
Herkese özgürlük var 👍
Sayısız kitap okudum enver paşa ve 1800 lü yıllardan 2.dünya savaşına kadar ama senin kafaya erişemedim nasıl kafan var ise. enver paşa idealist adam ama Atatürk realist bir adam cumhuriyet için İttihatçıların çok payı vardır ama Atatürk enver paşadan daha büyük bir adamdır bunu artık kabullenin.
Bende enver paşa hayranıyım ama Atatürk ile karşılaştıracaksam tabikide Atatürk derim. Önce git Murat Bardakçının Enver adlı kitabını oku

thumbs_b_c_3accd66047359e6c434aafc56feef484.jpg

1456555536396.jpg

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom