Neler Yeni

Kafada dolgunluk hissi

-nisay

80+ Bronze
hocam sorun ne bilmiyorum ancak kesinlikle kilo almanız lazım onunda sorunları olur

hiç değilse bi 70 80 kilo olmanız lazım
Aslında kiloyla alakalı diyor çevremdeki çoğu kişi. Bu olay olmadan önce 56 57 kilo arasında geziyordum. Yine düşük ama şuan 53 54. 2 kilo bu kadar fark eder mi bilmiyorum ama ne zaman kilo kaybettim o zaman bu olay yaşanmaya başladı. Belki bi 60 olsam geçecek gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sorun ne bilmiyorum ancak kesinlikle kilo almanız lazım onunda sorunları olur

hiç değilse bi 70 80 kilo olmanız lazım
Spora gidicem. En az 70 olurum yaz sonu.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,375
İsim
Olcay akbulut
Aslında kiloyla alakalı diyor çevremdeki çoğu kişi. Bu olay olmadan önce 56 57 kilo arasında geziyordum. Yine düşük ama şuan 53 54. 2 kilo bu kadar fark eder mi bilmiyorum ama ne zaman kilo kaybettim o zaman bu olay yaşanmaya başladı. Belki bi 60 olsam geçecek gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spora gidicem. En az 70 olurum yaz sonu.
hocam vücut pc gibi desek yanlış olmaz çok şöyle düşün çok iyi bileşenlerin var ancak kasa küçük olduğu için sığdıramıyorsun gibi

-nisay

80+ Bronze
Konuyu güncelleyeyim. KBB gittim onda da bir şey çıkmadı. Ondan sonraki gün sabah ateşlenerek uyandım. Titriyodum baya. Kafamdada ağrı vardı o gün boyunca, sonraki gün her şey geçti bir anda. O günden sonra bitti dolgunluk hissi kalmadı bir şey. Ya psikolojik bir şey ya da aldığım B12 ve Demir takviyesi etkisini göstermeye başladı ama geçti şükür. Biraz da kafaya takmamak lazım. Kafaya takmayınca da unutuyorsunuz ve bir süre sonra kalmıyor bir şey.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,470
Üyeler
151,554
Son üye
xlberxx
Top Bottom