Neler Yeni

Çözüldü✓ *KARAR VERİLDİ*MUTLU SON* xDrive Firmasının Kalitesiz Ürün Satması/Almadan Okuyun

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
1665797997516.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gmail üzerinden firma ile yapmış olduğum görüşmeleride sizinle paylaşmak istedim.

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Birde tehdit ediyor. En sevmediğim şey.:mad: İnsanlar büyük firmalara ses etmeyince iyice arsız oldular. Sesini çıkartırsan verdiğimiz üç kuruşuda vermeyiz diyorlar resmen. Utandım yemin ederim. Konunuzu süreç boyunca paylaşır mısınız? Sonucu çok merak ediyorum.
Konuyu süreç boyunca paylaşacağım güncel tutacağım çünkü başka insanlarında mağdur olmasını istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mailleri keşke THH'ile de paylaşıp dosyaya eklettirseydiniz. Firma resmen bu sorunu yayarsananız size hizmet yok demiş.
Mail görüşmelerini paylaşmak aklıma gelmedi pazartesi günü gidip dosyaya ekletebilirmiyim böyle bir hakkım var mı acaba ?

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Geçmiş olsun cidden paranla rezil olmak gibi olmuş 20 yıllık sandalyeye oturunca böyle olmuyor teknik destek de ne kadar ciddiymiş aga küfür edesim geldi

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Geçmiş olsun cidden paranla rezil olmak gibi olmuş 20 yıllık sandalyeye oturunca böyle olmuyor teknik destek de ne kadar ciddiymiş aga küfür edesim geldi
Çok teşekkür ederim :)
valla paramla rezil oldum resmen teknik destek ile konuyu halletmek çok istedim ama onlar işi yokuşa sürdüler. Bu firmayı ben koltuğu satın almadan önce gözümde çok büyültmüşüm onu anladım çoğu yayıncının , Youtuberın sponsoru olan bir firma teknik desteğe ilk mesajı attığımda içimden dedim adamlar büyük bir firma bu alanda isimleri var herhalde değiştirirler beni mağdur etmezler sonuçta garantimde var çok eskide bir koltuk değil 1 senelik falan ama onlar beni mağdur ettiler hayatım boyunca bir daha bu firmanın hiç bir ürününü kullanmayacağım...

Spinklesd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Uğur Can
Kendi kendine öyle bir çatlak oluşması pek inandırıcı bana da gelmedi ama thhde bol şans
Çatlak malzeme kalitesizliği yüzünden oluştu kendi kasti yaptığım veya elime bıçak alıp koltuğu kestiğim bir olay değil yine de teşekkürler :)

Az biraz sakin

80+ Bronze
Çatlak malzeme kalitesizliği yüzünden oluştu kendi kasti yaptığım veya elime bıçak alıp koltuğu kestiğim bir olay değil yine de teşekkürler :)
Daha kaliteli malzeme için farklı markalara yönelseydiniz keşke lehinize sonuçlanır diye düşünüyorum mahkeme daha iyi bir şey alırsınız para iadesi olur ise

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berk
Bende buna benzer bir durumu hyperX Cloud Alpha ile yaşamıştım ama hata bendeydi acaba duştan çıkıp iyi durulanmadan bir den fazla kez koltuğa oturdunuz mu veya çok terleyen biri misiniz genelde suni deriler suyla temas halinde bu denli çatlamalar yapıyor ama teknik destek tam bir firma diliyle yazışmış daha ılıman yaklaşabilirdi.
Ha bir de bu twtich yayıncılarının sponsorlarıyla kesinlikle alışveriş yapmayın bende yakın zamanda adı g ile başlayan firmadan aldığım kasalı bilgisayarda sorunlar yaşadım. Üstelik mağazadan teslim almayı işaretledim, kargo hasarıyla karşılaşmamak için ama nafile. Mağazada hazırlanan kasanın kapaklarında yamulmalar mevcuttu. Aslında asıl problem herkesin kolaya kaçması refah yok ki. Herkes nasıl hızlı şipşak biter peşinde.

Son düzenleme:
Top Bottom