Neler Yeni

Kargom baskasina teslim edildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Eren
Arkadaslar merhaba boludaki arkadasim bana gecen gun 3 adet rx5600xt ekran karti yolladi. Bugun teslim edilen kargom A. S. Isimli birisine teslim edilmis. Kargo isyerime gelecekti ve bizde boyle bir calisan veya cevre esnafta bu isimde kimse yok. Musteri hizmetlerini arayip tam adinin Ayse ... oldugunu ogrendim. Suanda kartlar sari sitede ilanda ve tanesi 6500den 19500tl paramiz birisinin evinde. Kargo sirketini arayip durumu bildirdik. Daha once basina gelen ve bi sonuc alabilen var mi? Kargo firmalari son yillarda hic guven vermiyor kartlari alamayacagimizi dusunuyoruz. Deger ispati olarak da sadece 10 ay oncesine ait faturalar var fakat o zamanin sifir fiyatlari simdinin 2.elinin yarisi kadar yok. Gelisme oldukca buraya yazacagim fakat sizin fikirleriniz de onemli benim icin.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
Arkadaslar merhaba boludaki arkadasim bana gecen gun 3 adet rx5600xt ekran karti yolladi. Bugun teslim edilen kargom A. S. Isimli birisine teslim edilmis. Kargo isyerime gelecekti ve bizde boyle bir calisan veya cevre esnafta bu isimde kimse yok. Musteri hizmetlerini arayip tam adinin Ayse ... oldugunu ogrendim. Suanda kartlar sari sitede ilanda ve tanesi 6500den 19500tl paramiz birisinin evinde. Kargo sirketini arayip durumu bildirdik. Daha once basina gelen ve bi sonuc alabilen var mi? Kargo firmalari son yillarda hic guven vermiyor kartlari alamayacagimizi dusunuyoruz. Deger ispati olarak da sadece 10 ay oncesine ait faturalar var fakat o zamanin sifir fiyatlari simdinin 2.elinin yarisi kadar yok. Gelisme oldukca buraya yazacagim fakat sizin fikirleriniz de onemli benim icin.
Hangi akla hizmet isim sormadan teslim etmişler kargonu ben annemin adına gelen kargoyu alırken imza alıyorlar öylece kargoyu vermeleri saçma ve yanlış olmuş mahkemeye gitsen de sana verecekleri para iadesini ne kadara aldıysan o kadar yaparlar belki karakola gidip durumu polise anlatabilirsin sonuçta kargoyu alan şahıs bunları satıyor rahatça kendisiyle iletişime geçilebilir

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Teslim edilemeyen Kargo'yu gönderen kişi iadesini isteyebilir.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Kargo şirketine bildirdi iseniz bi' satıcı ilede görüşün bu konuyu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .
Hocam satici yok ortada kartlar bizim zaten, arkadasim boluda ben antalyadayim kargo ondan bana geldi.

Kargo teslim edilmis ayse adinda birisine maalesef
artık yemekte tuz olark kullanır ekran kartını :( adamları geri arayarak teslim ettiklere yere gidip alamıyorlarmı geri

Son düzenleme:

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
kargoyu teslim eden ile kadının evine gidip kargonuzu alın.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,838
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Yasal olarak kargoyu ona gelmediği halde alması üstüne içeriğini ilana koyup satması suçtur. bir an önce kargo firmasıyla harekete geçip önce verilen şahıstan almayı deneyin sonuç alamazsanız hem alan kişiyi hem de kargo firmasını mahkemeye verin.

Top Bottom