Neler Yeni

Kasa için 1 adet fan önerisine ihtiyacım var

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
Abdullah Aydoğdu
Kasamda 1 adet normal fan ve 1 adet egzoz olmak üzere 2 tane fan var. 2'si de çoğaltma kablosuyla anakartımdaki fan girişine bağlı. 3. fanı da bu çoğaltıcıya takıp risk almak istemiyorum. Bu yüzden molex ile PSU'ya bağlayacağım. Dolayısıyla tam güçle dönecek. Ancak çok baş ağrıtsın da istemiyorum, bu yüzden çok güçlü bir fan aramıyorum. Sessiz çalışsın, soğutması ortalama olsa yeter. Bana bir fan önerebilir misiniz? Ben aşağıdaki fanları buldum.

Son düzenleme:

Hanaz

80+ Gold
Kasamda 2 tane id cooling fan var. Biri egzoz biri fan. Ancak 2 tane normal fan istiyorum, 1 tanesi soğutamıyor.
1 tane daha fan almam lazım. Ama anakartımda 1 tane fan girişi var ve ona zaten çoğaltıcıyla 2 tane fan taktım.
Bu alacağım 3. fanı PSU'ya bağlayacağım ve mecbur tam güç dönecek. Bu yüzden çok güçlü bir fan istemiyorum. Orta güçlükte olsa yeter. Kafa ütüler çok güçlü bir fan %100 de dönerse sürekli.
Bir de mümkünse RGB istiyorum. Diğer 2 fanda RGB yok, kasanın içi gözükmüyor. 12 cm olacak. Ucuz, uygun yollu bir şey lazım.
Kasanızdaki fanların ölcüsüne bakıp marka model rpm lerine bakıp beğendiğinizi alabilirsiniz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,368
İsim
Kerem Çavuş
Thermal fiyatına göre çok iyi öneririm

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru