Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ahmet Çakır
5 cihaz 2 yıl 383 liraya aldım. Teşekkürler
459 TL nasıl 383 e aldın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Grup kuran varsa mesaj atabilir. 10 veya 20 kişilik 1 sene veya 2 senelik gruplara girebilirim.
5 kişilik düşünüyorum gelirmisin ?

1 yıllık alırsak 3-4 kişi ortak kullanabilirmiyz
evet

Son düzenleme:

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih Erkılıç
Ben de nedense fiyatlar gözükmemekte, indirim sona mı erdi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron
459 TL nasıl 383 e aldın ?

5 kişilik düşünüyorum gelirmisin ?

evet
Nasıl aldığımı bilmiyorum. Belki kurumsal fatura kestirdiğim için KDV yi tahsil etmemiş olabilir.
Edit: Faturayı kontrol ettim. Kurumsal fatura kestirdiğim için %20 kdv yi almamış.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Ertuğrul
Devam ediyor mu almak istiyorum.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
Şu forumda şu virüs programını hiç görmeye alışık deyilim garip oldum. genelde teknopatın bilinçsiz insanları kullanıyor sebebi googleden bile dosya indirmeye korktukları için.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kenan Çelik
Az önce 1 cihaz 2 yıllık premium paket satın aldım ancak mail gelmedi. Beklemedeyim.
Edit: mail geldi.
20 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Bugüne kadar hiç virüs yemedim. Ancak bu yemeyeceğim anlamına gelmiyor. Döner ekmek parası bile değil neredeyse. Neden risk alayımki.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron
Şu antivirüs programlarını satın alanları kendi kendine yaftalayan tiplerden sıkıldım. Kendince bilinçli kullanıcının av almasına gerek olmadığını, microsoftun kendi defenderinin yeterli olduğunu sayıklayıp para ile av alanı keriz, bilinçsiz ilan eden tiplerden gına geldi. Sanane kardeşim. Benim bilgisayarımı belki 9 yaşında bilniçli olmayan çocuğum da kullanıyordur. Bilgisayar konusunda çok bilinçli olmayan eşim de kullanıyordur. Google bile arama sonuçlarında ***** saçma siteler listeleyip insanları tuzağa sürükleyebilecek linklere yönlendiriyor. Biz de minimum risk olması açısından paramızı istediğimiz gibi değerlendiriyoruz. Para benim keyif benim. Sanane. Sen kimin ne şekilde pc kullandığını ne biliyorsun da yorum yapıyorsun. İlgini çekmeyen bir sıcak fırsatsa niye gelip burada boş yorumlarınızla kalabalık yaparsınız.

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
geçen sene almıştım en son baktığımda 30 gün kalmıştı bilgisayar da ram arızası oldu ramin bir tanesini çıkardım öyle kullanıyorum şu 381 gün görünüyor almaya gerek kalmadı ama yenileme işlemi nasıl oldu anlamadım bende

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
1 cihaz alıp yıllığı uzatmak istiyorum fakat yarın öbür gün pcyi değiştirdiğimde eski pc'deki keyi kullanabilecek miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron
1 cihaz alıp yıllığı uzatmak istiyorum fakat yarın öbür gün pcyi değiştirdiğimde eski pc'deki keyi kullanabilecek miyim
kaspersky hesabı oluşturuluyor. O hesap ile istediğiniz cihaaza taşıyorsunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom