Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bilgisayar formatlanınca ne oluyor tam olarak sıkıntı çıkarıyormu
Mesaj otomatik birleştirildi:

aldım eyvallah

3 cihazlık 2. paketi aldım
Mykaspersky ile sorunsuz kullanırsınız problem değil.

Aldım fakat VPN günlük 200MB diyor. Sınırsız nasıl yapacağım?
VPN > Profil > aboneliğe tıklayın ordan tıklayınca sizi my kaspersky'e atacak ordan üst icondan tıklayıp sınırsız yapın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
alican ata
@ApRâ hocam ben alıyorum ödeme beklemede diyor, belli bi süre sonra iptal ediyor, nedeni ne olabilir?

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam merhabalar orijinal w11 laptop kullanıyorum ve tpm 2.0 var cihazımda buna rağmen sizce almalı mıyım ?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
@ApRâ hocam ben alıyorum ödeme beklemede diyor, belli bi süre sonra iptal ediyor, nedeni ne olabilir?
Başka bir mail veya kart ile deneyin.

Standart sürüm yeterli mi
Ek özellikler sizin için gereksizse yeterli.
Hocam merhabalar orijinal w11 laptop kullanıyorum ve tpm 2.0 var cihazımda buna rağmen sizce almalı mıyım ?
İstediğiniz sürüm veya özellikte PC'yi kullanın hocam, gümüzde gerekli. Defender maalesef yetersiz.

Yıllardır bilgisayar kullanıyorum hiç bir zaman kaspersky, avast vb. programları kullanmadım. Geçen süre zarfında hiç bir şey olmadı. Windows güvenliği gayet yeterli koskoca microsoft dünya devi şirket koruyamıyor mu sizce kendi işletim sistemini? Ekstra özellik koruma istersin satın alırsın orası ayrı ama koskoca microsoft firmasının kendi orjinal güvenlik duvarına da burada laf atmayın. Çok komik duruma düşersiniz. Ayrıca avast vb. programların orjinal yazılım ve uygulamaların dlclerini bile virüs olarak algılayıp karantinaya aldığını unutmamak gerek. Bankalarda yazılım şirketlerinde bile bu bahsetmiş olduğunuz programlar kullanılmıyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Belli ki koskoca(!) Microsoft koruyamıyor:
kaspersky haber.jpg

Biliyorsunuz yaklaşık 6 ay önce yeni bir sisteme geçtiler artık tüm sürümlerinde internet koruması var bu bağlamda en düşük paketi almanız bile fazlasıyla güvenlik konusunda etkili olacaktır. F/P olarak en iyi AV denilebilir.
Not: Ücretlendirme yıllıktır. (cihaz ve alacağınız yıla göre fiyat değişiklik gösterebilir). Mobilde kullanmak istiyorsanız cihaz sayısını arttırmanız gerekiyor.

Alıntıyı görüntüle

VPN Hız testi. 1080p videolar da sıkıntısız akmaktadır.

1700858122382-png.604617
Paylaşım için teşekkürler bu arada.

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mesut
Sitesinde göremedim ancak mevcut 1 yıllık Kaspersky Internet Security üyeliğim var, buradan 1 yıllık daha alırsam üzerine mi ekleniyor, yoksa ayrı lisans olarak mı veriyor, bilgisini olan var mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Windows 10 ve üzeri bir sistem kullanıyorsanız böyle güvenlik uygulamaları sadece sisteme ek yük bindirir windowsun güvenlik duvarı gayet yeterli

Sisteme ek yük bindirdiği doğru ancak Defender yeterince iyi sayılmaz. Hiç yoktan iyidir diyebiliriz ancak.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
millet selam ben şimdi aldım kurdum 1 pc 2 telefona aktif oldu pc de windowsun virüs programını kapatayım mı oda açık kalacak mı

Lithium01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzhan Özturgut
Grup kuran varsa mesaj atabilir. 10 veya 20 kişilik 1 sene veya 2 senelik gruplara girebilirim.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
bugün ev ağıma başka telefonlardan bağlandığını tespit etti hemen wifi şifremi değiştirdim iyiki almışım yoksa haberim olmayacaktı

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Kara Kartal
nod32 de kampanya var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular