Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Mehmet Ali

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Kahvehanedeki amca teorilerine yumuşak yazı yazamam. Tartışmaya açık bir konu olur, tartışılır ve bilgi aktarımı olur. Bu virüs konusu çok tartışmaya açık bir konu değil. İnternette bağımlı/bağımsız bir sürü test içeriği, metotları var. Hangi programın, hangi testte, nerde patladığı kabak gibi ortada olan bir şey. "difinder yeterli, ms hiçbir şey bilmiyor gibi" söyleyen adamı ciddiye alıp, bunu ona açıklamak ciddi bir hata, hatalı olduğum kısmı kendi adıma kabul ediyorum. Biraz daha zorlasalar, "internet korumalı av alın dedim" diye; Rus ajanı ilan edecek adamlar beni :) Üsteki mesajda söyledim budar üst bilgili arkadaşları, Akakçe'de "fiyat sırala" deyip ekipman önerileri konularında veya indirim konuları takip etmek yerine biraz teknik konulara da mesaj atsınlar o kadar biliyorlarsa, gerçi oraya girdiklerinde de yazdıkları tek şey format oluyor ama neyse.

aYasin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin Avcı
Valla geçen bir oyun için trainer indireyim para kasamam dedim trojan yedim. Uzun zaman sonra tekrar kaspersky almak durumunda kaldım. Burnumdan getirdiler, bundan sonra yenilemeye devam ederim. Bu arada kaspersky 'ın vpn' i gerçekten hızlıymış şaşırdım.
Geçen bende Tr yama indirdim meğerse trojenliymiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ahmet Çakır
beyler 2 kişiyiz varmı ortak olmak isteyen alalım ?

aYasin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin Avcı
Ben 1 cihaz için olanı aldım.
Masaüstü ne kurdum diyelim. Telefonuma ve tabletime aynı key aktif edebilirmiyim ?

Şu antivirüs programlarını satın alanları kendi kendine yaftalayan tiplerden sıkıldım. Kendince bilinçli kullanıcının av almasına gerek olmadığını, microsoftun kendi defenderinin yeterli olduğunu sayıklayıp para ile av alanı keriz, bilinçsiz ilan eden tiplerden gına geldi. Sanane kardeşim. Benim bilgisayarımı belki 9 yaşında bilniçli olmayan çocuğum da kullanıyordur. Bilgisayar konusunda çok bilinçli olmayan eşim de kullanıyordur. Google bile arama sonuçlarında ***** saçma siteler listeleyip insanları tuzağa sürükleyebilecek linklere yönlendiriyor. Biz de minimum risk olması açısından paramızı istediğimiz gibi değerlendiriyoruz. Para benim keyif benim. Sanane. Sen kimin ne şekilde pc kullandığını ne biliyorsun da yorum yapıyorsun. İlgini çekmeyen bir sıcak fırsatsa niye gelip burada boş yorumlarınızla kalabalık yaparsınız.
aynen öyle hocam bedava niyetine program ya herşeyi de var
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 cihaz 200tl iyiymiş telefondada kullanılıyor mu?
evet hocam 3 cihaz oluyor totalde ne oldugu onemsiz ayrıca şifre uygulaması telefonla da senkronize oluyor. Telefonda ki ayarlar da hoşuma gitti güvenlik amaçlı olanlar

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Mehmet Yılmaz
Biliyorsunuz yaklaşık 6 ay önce yeni bir sisteme geçtiler artık tüm sürümlerinde internet koruması var bu bağlamda en düşük paketi almanız bile fazlasıyla güvenlik konusunda etkili olacaktır. F/P olarak en iyi AV denilebilir.
Not: Ücretlendirme yıllıktır. (cihaz ve alacağınız yıla göre fiyat değişiklik gösterebilir). Mobilde kullanmak istiyorsanız cihaz sayısını arttırmanız gerekiyor.

Alıntıyı görüntüle

VPN Hız testi. 1080p videolar da sıkıntısız akmaktadır.

1700858122382-png.604617
En iyi antivirüs programı hangisi arkadaşlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,781
Üyeler
143,225
Son üye
ezgikus
Top Bottom