Neler Yeni

Kendimi Aşşırı Şanssız Hissediyorum

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
ben şansa inanmam. başarmanın tek sırrı çok çalışmaktır. hep daha iyisi için her gün pharmaton kullanıyorum. çünkü pharmaton giseng g115 içeren tek multivitamin. dikkatimi hiçbir şey dağıtmamalı ve gün boyu zinde olmalıyım. hayat bir maraton ve hiç durmadan koşmalısın. pharmaton. asla pes etme!

Impe

80+ Silver
Gusül abdesti ağza su alıp boğaza kadar çalkalamak, burna su çekmek ve bütün vücudu hiç kuru yer bırakmayacak şekilde yıkamak suretiyle yapılır. Burada sayılan işlemler Hanefîlere göre guslün farzlarıdır. Birinin eksik bırakılması hâlinde gusül geçersiz olur. Guslün bu farzlarından başka bir de sünnetleri vardır.

Sünnetleri de yerine getirilerek gusül şöyle yapılır:

Gusletmek isteyen kimse niyet ederek besmele çeker. Ellerini yıkar, vücudunda bir necaset/maddî kirlilik var ise onu temizler, avret yerlerini yıkar. Sonra sağ eli ile üç defa ağzına su vererek iyice çalkalar, daha sonra üç defa burnuna su çekerek temizler ve namaz abdesti gibi abdestini tamamlar. Sonra da vücudunun her tarafını iyice yıkar. Guslettiği yerde su birikiyorsa, son olarak ayaklarını yıkayıp guslünü tamamlar.
al lazımdır

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ben şansa inanmam. başarmanın tek sırrı çok çalışmaktır. hep daha iyisi için her gün pharmaton kullanıyorum. çünkü pharmaton giseng g115 içeren tek multivitamin. dikkatimi hiçbir şey dağıtmamalı ve gün boyu zinde olmalıyım. hayat bir maraton ve hiç durmadan koşmalısın. pharmaton. asla pes etme!
REK-LAM-LAR

KeremCn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Can Ölmez
Bir Rioterın kanalından hediye abonelik gelmişti. Üstüne de 5x300vp çekilişi yapıldı.
5 Kişi alacağını aldı. Yedek diye birisini seçelim dediler ben çıktım...
agaaa beee ne oldu sonra asıl kazananlardan almayan var mı?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Top Bottom