Neler Yeni

Kendimi çaresiz hissediyorum.

emrulllah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emrullah
İnanın bana psikologlardan ziyade insanlara içimi dökmek daha mantıklı. Ücret karşılığında yapmak yerine gönülden kopan cevaplar almak insanı ciddi anlamda iyileştiriyor
Git reis sinirini öfkeni kus gül kendini neyle güldürebiliyorsan sonra şükret en azından böyle bir karaktersizle evlenmedin diye hayatta her kötü gün birgün anı olacaktır buda kötü bir anın olacak

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Hikayeli oyunlar oynamak, kitap okumak, film veya dizi izlemek, kendi dünyadan çıkıp başka dünyalara dalmak belki bir çözüm olabilir.
En son bf1'i bitirdim hikaye modunda. Hayran kalmıştım ve cidden unutturuyor. Sadece işteyken veya tek kaldığımda düşünceler basıyor kafamı

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Tarık Buğra
Arkadaşlar merhaba. Beni belki bazı formlarda cevap yazarken veya kendi konularımı tartışırken görmüşsünüzdür. Lakin elimden geldiğince müsait oldukça görmeye bakmaya dönmeye çalışıyorum ama inanın bana ruh sağlığı açısından hiç iyi değilim. 2 ay önce 3 yıllık bir ilişkiden aldatılarak ayrıldım. Bu durumun acısını en aza indirmek için de bütün sosyal medya hesaplarını takip etmeyi mesaj atmayı ve görüşmeyi bıraktım. Yakın arkadaşlarımızla da iletişimimi kestim. Ben 20 yaşındayım. Ve içimde dev bir boşluk oluştu. Dev bir isteksizlik. Hevessizlik ve ne yaparsam yapayım tad zevk veya mutluluk içeren hiçbir duyguyu artık hissedemiyorum. Durduk yere saçma sapan düşünceler geliyor kafama. Durduk yere aklıma yapılan ihanet ve bitmek bilmeyecekmiş gibi bir kabus düşüncesi sürekli kafamı kemiriyor. Ruh sağlığımın bozulmasından korkuyorum. Lütfen bişeyler söyleyin.
Kardeşim bir an önce kendine gelmeye bak.Yeni ortamlara gir,yeni insanlar edin.Senin yaşadığını ben de 18 yaşımda yaşamıştım.Tokat gibi çarpıyor insanı bilirim.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Alkol bir şekilde her gün içmezse bırakılır ama sigara bırakılmaz 1 içen evleniyor resmen onunla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

80 yaşında bende evlenmezdim zaten örnek verdim sadece.
Valla hocam 80 yaşında hayatta kalmak gibi bir derdimiz de olabilirmiş 😅

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,512
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
En son bf1'i bitirdim hikaye modunda. Hayran kalmıştım ve cidden unutturuyor. Sadece işteyken veya tek kaldığımda düşünceler basıyor kafamı
Mass effect oynayabilirsin. Uzay teması, rpg ilgini çekiyorsa. Tek kaldığında boş durmamaya çalış youtube'dan falan bir şeyler izleyip kitap okumak da dikkat dağıtıcı olabilir.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Kardeşim bir an önce kendine gelmeye bak.Yeni ortamlara gir,yeni insanlar edin.Senin yaşadığını ben de 18 yaşımda yaşamıştım.Tokat gibi çarpıyor insanı bilirim.
Hocam öyle bir şey ki, hayatınızdan 3 yılın çöpe gittiğine mi üzüleceksiniz yoksa tecrübe edindiğinize mi sevineceksiniz bilemiyorsunuz

Mass effect oynayabilirsin. Uzay teması, rpg ilgini çekiyorsa.
Rpg tarzından çok gerçekçilik odaklıyım hocam

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam öyle bir şey ki, hayatınızdan 3 yılın çöpe gittiğine mi üzüleceksiniz yoksa tecrübe edindiğinize mi sevineceksiniz bilemiyorsunuz

Rpg tarzından çok gerçekçilik odaklıyım hocam
life is strange 2 oyna çok güzel bir oyun ama biraz üzücü.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Aynen öyle hocam, merak edip başlamak bile geçmedi aklımdan hiç. Bir insan dumandan nasıl keyif alabilir ki ?
Beynimizin ayarları ile oynuyor sigara, bu yüzden keyif aldığımızı hissediyoruz.
Bir illet.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Sahin416

80+ Bronze
Dahası