Neler Yeni

Keylogger'lar silinir mi?

Akiran

80+ Silver
Kaspersky + Malwarebytes taramasından bir şey çıkmadıysa muhtemelen sorun yoktur.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun

Qing

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en güzel çözüm temiz bir format 1 hafta önce başıma geldi herşeyle tarattım bulamadı ama ağ trafiğimi kontrol ettmi anladım
kmspico yüzünden olmuştu gittim 80 TL ye oem key aldım kafa rahat
Herhangi bir program yüklemedim. Linkini paylaştığım konuya bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

@iloveichigo

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Hocam 3131 kez anlattım yıl olmuş 2021 artık öyle bir siteye girip bilgisayarı bozmuyorsun sadece reklamlar onlar öyle olsa buraya reklam koysalar 65k kişinin bilgisayarı gg olurdu. Keylogger dediğin şey zaten indirilip sonra açıp bir de Defender'ın taramasından geçecek anca öyle olacak sen bir şey indirmedin zaten indirsen de Defender sana "yok bro mağazadan indir" diyor yani sıkıntı olmayacak bildirimleri zaten engellemiş tarayıcı sizin bir şey yapmanıza gerek yok eğer halen panikteyseniz Kaspersky tam tarama yapın paniğiniz geçer

DaffyGraphic

80+ Silver
Hocam 3131 kez anlattım yıl olmuş 2021 artık öyle bir siteye girip bilgisayarı bozmuyorsun sadece reklamlar onlar öyle olsa buraya reklam koysalar 65k kişinin bilgisayarı gg olurdu. Keylogger dediğin şey zaten indirilip sonra açıp bir de Defender'ın taramasından geçecek anca öyle olacak sen bir şey indirmedin zaten indirsen de Defender sana "yok bro mağazadan indir" diyor yani sıkıntı olmayacak bildirimleri zaten engellemiş tarayıcı sizin bir şey yapmanıza gerek yok eğer halen panikteyseniz Kaspersky tam tarama yapın paniğiniz geçer
3131 güzel detay ;)

Qing

80+
o.O2 teşekkürler hocam. Bazı konularda yeterli bilgim olsa bile bu virüs olayı geçmişten gelme yanlış bilgilerden midir nedir insanı korkutuyor.

Top Bottom