Neler Yeni

Yardım Keyubu mu Kayizer mi?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
1684533120109.png

1684533152532.png

Geçen konusunu açmıştım bi arkadaş kayizeri de önerdi. Arasında kaldım. Minecraft 1.19 1.20 vanilla oynanacak sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Ceyhun SAZDIR
Instagram
https://www.instagram.com/odinfun9/
Steam
https://steamcommunity.com/id/odinforcehafiz/
Facebook
ceyhunsazdir
Twitter
ceyhunsazdir
Discord
Odinforce HAFIZ#7001

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
Keyubu ile bir dönem çalıştım. Kişisel proje sunucularım vardı. İki üç tane de bot sunucum vardı. Şimdi yok ama kendi içlerinde alanlarında bilgili arkadaşlar hepsi. Sadece müşteriye yaklaşımları kurumsal düzeyde değil. Sanki birkaç arkadaş toplanmış sunucu hizmeti veriyor gibiler. Yine bir sunucu alacak olsam Keyubu'dan alırım orası başka. Tüm sorunları öyle yada böyle çözüyorlar. Discord sunucusuna girmezseniz çok iyi firma.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Yiğit Arık
İkisi de aşırı kötü. Bu işin içinde olan biri olarak sana ocean bilişimi öneririm. Minecraft sunucusu olarak değil, vds olarak alırsan daha iyi olur ve destek hattından yazarak özel paket, indirim, vb yaptırabilirsin.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Keyubu ile bir dönem çalıştım. Kişisel proje sunucularım vardı. İki üç tane de bot sunucum vardı. Şimdi yok ama kendi içlerinde alanlarında bilgili arkadaşlar hepsi. Sadece müşteriye yaklaşımları kurumsal düzeyde değil. Sanki birkaç arkadaş toplanmış sunucu hizmeti veriyor gibiler. Yine bir sunucu alacak olsam Keyubu'dan alırım orası başka. Tüm sorunları öyle yada böyle çözüyorlar. Discord sunucusuna girmezseniz çok iyi firma.
İkisi de aşırı kötü. Bu işin içinde olan biri olarak sana ocean bilişimi öneririm. Minecraft sunucusu olarak değil, vds olarak alırsan daha iyi olur ve destek hattından yazarak özel paket, indirim, vb yaptırabilirsin.
Anlamadım. İkiside kötü derken? Ne olarak kötü?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ikisi arasından keyubu

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Yiğit Arık
Anlamadım. İkiside kötü derken? Ne olarak kötü?
Aşırı pahalılar. Çok saçma ama vds bile olsa başka ip ddos yiyince senin makinanda gidiyor. Performans olaraksa aşırı kötü, ilgilenen yok, sadece panel, destek ise sadece satın alana kadar. Siteleri dumplanıyor bilgileriniz çalınıyor vb. Yani adamların tek amacı ürünü satabilmek.

Top Bottom