Neler Yeni

Kilo Verme (REHBER)İ Herkes Kilo Verecek

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
şu body positivity saçmalığınında youtube da bi videosunu çekicem artık instagram da dans eden obez türk kadınlarını görmekten bıktım birde bilerek kilo vermeyip prim kasıyolar şişmanlık güzeldir her şeyi yapabilirsiniz kilolarınız engel olmasın falan diyolar sağlıklı bişey miş gibi gösteriyolar yorumların da tamamı şu şekilde
ÇOK GÜZELSİN :love:

BU NE GÜZELLİK KRALİÇEM 🤩

LAN EKRANI YUMRUKLAYASIM GELİYOR YA BİDE OBEZİTEYİ NORMALLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOLAR
organları damaları yağ bağlamış arkadaşlarıyla bi basketbol oynamaya veya yürüyüşe gitse yolun yarısında kalpten gidicek onu kimseye söylemiyor kötü söz yazan 1-2 kişiye de dava açmış lan ne aşağılık kompleksli insanlar var ya
Sakin ol
1612381413804.png
1612381432576.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

rennes aslında erkek+futbolcu+kadın+survivor yarışmacısı mı 😳
Yha al işte ya tüm sırrı bozdun ya

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
şu body positivity saçmalığınında youtube da bi videosunu çekicem artık instagram da dans eden obez türk kadınlarını görmekten bıktım birde bilerek kilo vermeyip prim kasıyolar şişmanlık güzeldir her şeyi yapabilirsiniz kilolarınız engel olmasın falan diyolar sağlıklı bişey miş gibi gösteriyolar yorumların da tamamı şu şekilde
ÇOK GÜZELSİN :love:

BU NE GÜZELLİK KRALİÇEM 🤩

LAN EKRANI YUMRUKLAYASIM GELİYOR YA BİDE OBEZİTEYİ NORMALLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOLAR
organları damaları yağ bağlamış arkadaşlarıyla bi basketbol oynamaya veya yürüyüşe gitse yolun yarısında kalpten gidicek onu kimseye söylemiyor kötü söz yazan 1-2 kişiye de dava açmış lan ne aşağılık kompleksli insanlar var ya
şu vücut olumlama benim bildiğim kazadan dolayı kolunun yarısı yanmıştır çok kötü duruyordur ancak sen kendini öyle seviyorsundur falan yan değiştirmeyeceğin şeyler

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

VitoScaletta

80+ Gold
Karın kası yağ eritmeyi engellemiyor mu? Bu arada yaptığınız şey vücudunuzdaki yağları eritiyor. Çok da acımasız değil.
knk bölgesel yağ yakımı yok diye yazdımya yani karın çalışınca bel çevrendeki yağlar gitmiyor sadece karın kaslarını çalıştırmış oluyorsun sadece o aktiviteyi yaparken kalori yakıyorsun bu da kalori açığı oluşturmanı sağlıyor kendine yaptığı şey acımasızca kendini aç bırakarak ve her gün karın kası çalışarak kilo veriyor her gün karın kası çalışılmaz overtraning olunur ergenlik çağlarında da kendini aç bırakması saçma

VitoScaletta

80+ Gold
şu yorum olumlama benim bildiğim kazadan dolayı kolunun yarısı yanmıştır çok kötü duruyordur ancak sen kendini öyle seviyorsundur falan yan değiştirmeyeceğin şeyler
knk zaten body positivity in asıl amacı ama body positivity yi obezleri sağlıklı gösterme ve övmeye çevirdikleri için bunun için video çekmeyi planlıyorum benimde burnumda iz var mesela bebekken düşmüşüm

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
knk zaten body positivity in asıl amacı ama body positivity yi obezleri sağlıklı gösterme ve övmeye çevirdikleri için bunun için video çekmeyi planlıyorum benimde burnumda iz var mesela bebekken düşmüşüm
ben isteyerek 254 kilo oldum şimdi diyet yapmıcam çünkü yemek yemeyi kesemiyorum bari tiktoka video atayım para yollasınlar(!)

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
@VitoScaletta de aynı şeyi yazmış hemde daha önce 1 reaksiyon var kız diye 5 kişi reaksiyon atmış usta bu nedir :D
Adımı Azra mı yapayım Melisa mı? Hangisi daha çekici hangisine daha çok reaksiyon atarsınız?
1612381716388.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,422
Üyeler
157,551
Son üye
bariscan0
Top Bottom