Neler Yeni

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Amazon42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerim Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar :)
Instagram
kerimsins78
Facebook
kerimbey55
Çok ilginç. Kioxia'yı başka bir pc'de deneme şansınız var mı?
Arkadaşın pc de denedim hocam bu sabah onda da aynı sorun oldu. Bugün değişim talebi oluşturdum, yenisini alacağım

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Birol Olcaytürkan

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
sistem toplama rehberi çekiyordum. ssd olarak bu ssdyi aldım. test sonuçlarını videoyu atmadan ilk burada paylaşacağım. çok ısınıyor mu ısınmıyor mu bende acaip merak ettim. baya satın alan kişi ısınıyor yazmış. soğutucusuz şekilde benchmarklarını paylaşacağım.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hayriye
sistem toplama rehberi çekiyordum. ssd olarak bu ssdyi aldım. test sonuçlarını videoyu atmadan ilk burada paylaşacağım. çok ısınıyor mu ısınmıyor mu bende acaip merak ettim. baya satın alan kişi ısınıyor yazmış. soğutucusuz şekilde benchmarklarını paylaşacağım.
Isınsa bile ufacık soğutucu fayda sağlar mı? Var çünkü kenarda köşede, ekran kartının altında fan ve üst taraflarda da tahliye fanı var hava alabileceği her yerden alıp normal ve üst kısımdan tahliye ediyor

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
bendeki ısı ve okuma yazma değerleri bu şekilde. üzerinde herhangi bir soğutucu yok maksimum 60 derece gördüm. boşta 39-44 derece arası takılıyor. yani ısınmıyor.

makstemp.jpg

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
Bende boşta 33 steamde oyun indirirken Max 52 dereceyi gördü
gayet güzel değerler 80 küsür dereceleri görenler varmış. laptop kullanıcılarında normalde kasa kullanıcılarında 80 küsür pek normal gelmedi bana.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
gayet güzel değerler 80 küsür dereceleri görenler varmış. laptop kullanıcılarında normalde kasa kullanıcılarında 80 küsür pek normal gelmedi bana.
Hocam asıl bu değerleri ben laptopta görüyorum :D Laptobum Lenovo loq 15IAX9 heralde kayserideyim diye bu kadar soğuk çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
BEKİR ALTIN
Samsung 97
0
Samsung
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung 970 evo plusda 85 gördüm 100 dereceye kadar normal gösteriyor programı 😁

Top Bottom