Neler Yeni

Kişisel ip adresine nasıl dos veya ddos atılabilir?

MikoBura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
İbrahim Akın Lekesiz
server'a değil normal kişisel ip adresine ddos yada dos atılabilir mi çünkü fazla açık port olmuyor uygulama yapıyorum onun için
konunun alanı biraz mantıksız oldu .d

z.furkandenizhan

80+ Bronze
IP adresini atarsan deneyelim :)

Atılabilir :)
1603652003485.png

Şaka bir yana, atılamaz. 2020 yılında DDOS saldırısı yeni bir modem kullanıyorsan pek mümkün değil. Modemin eski olsa dahi kullandığın IP CNC IP, ayrıca IP adresin bir havuz içerisinde. Modemi kapa aç IP adresin değişir, şüphe ediyorsan. Ama kişisel IP adresine saldırı atmak imkansız. Ama operatöründen özel statik IP hizmeti alıyorsan, atılabilir.

'Ama' kelimesini biraz çok kullanmışım. Kusuruma bakmayın.

Her zaman ki gibi birkaç döküman; https://medium.com/@gokhansengun/ddos-nedir-ve-nasıl-yapılır-fab01b69a415

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aslında stress sitelerinden atabilirsin. Ben bir ara 9 siteden toplam 9 Gbps saldırı gerçekleştirmiştim. Bu arada kendi açtığım web sitesinde denedim.

z.furkandenizhan

80+ Bronze
Aslında stress sitelerinden atabilirsin. Ben bir ara 9 siteden toplam 9 Gbps saldırı gerçekleştirmiştim. Bu arada kendi açtığım web sitesinde denedim.
Yalnızca web sitesine atabilirsin. Web sitesinin IP adresi statik IP adresi. Bu arada bu stress sitelerini bana atabilir misin? stress.gg pro paket kullanıyordum ancak site kapandı.

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
öyle kolay kolay olmaz bu işler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular