Neler Yeni

Kız arkadaşımla buluştuğumda hep aynı kıyafeti giyiyorum

eneskaya6

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba konu cidden komik ama paylaşmak istedim 1 aylık güzel bir ilişkim var ve her kız arkadaşımla her buluştuğumda aynı kıyafetleri giyiyorum dolabımda dışarda giyinmeye uygun olan 1 pantolon 2 sweat var ve hafta içi hafta sonu hep bunları giyiyorum 5 günde 1 hepsini yıkıyorum ve havalandırıp temiz kullanıyorum ama kendimi kötü hissediyorum kız arkadaşım kendi giyimine çok önem veriyo ve çok güzel giyiniyo. Kenarda 35k birikmiş param var ama ailem harcamama izin vermiyor çünkü babamın baya yüksek miktarda borcu var ve benimde paramı harcıyıp borç yapmamdan korkuyolar ve kendi paramı harcamama izin vermiyolar. Neyse ilk baştaki konuya dönelim sizce kız arkadaşım benim hep aynı kıyafeti giymemden rahatsız oluyormudur
Koton uygulamasına gir hocam sepete 3&4 tane sweat at indirim ile 1k falan eder düşünmeden sipariş çek. Harcayacagin 1k ya kimse bişey diyemez

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
Karakter oldu da neye yaradı ablam.. Benden çok daha alt seviye birisini tercih etti..
:cry:
Bu işlere ara verdim diyebilirim. Uğruna hiç düşünmeden canımı verebileceğim birinden hayatımın en büyük darbesini yedim. Ayrılalı 1.5 ay oluyor.

Kendin gibi değil de yapay bir karakterle davrandığında bir noktadan sonra bağlar kopar. Karşıdaki kişiyi olduğu gibi kabul etmek gerekir.

Bir başkasına duygusal olarak bağlanmak istersin ama bir gün onun da gideceğini göz önünde bulundurduğumuzda otantik gerçeklerle yüzleşiriz ve boşluk hissine kapılırız. Bu yüzden yanlış kişilerle olmaktansa yalnız olmayı yeğlerim.

Günümüzde doğru insan sayısı korkarım ki çok az. Onlar da kendilerini piyasadan çekmiş durumdalar.
Bence başkası için canını asla hiçe sayma tabi bu ilerde eşin ya da çocuğun olursa durum değişir ama senin de dediğin gibi gidebilecek potansiyelde olan biri için böyle düşünme sen kendini değerli görmediğin zaman kimse de değer vermiyor o yüzden günümüz ilişkilerinde bazen yapaylık ağır basıyor en iyisi bence de senin de yaşadığın bu olumsuz ilişkiden sonra ara vermen kendine zaman ayırman yaş olarakta daha genç isen aceleye gerek yok ilgi alanlarını başka şeylere dahda değerli şeylere vermen daha iyi insanın mantıklı kararlar verebilmesi için kendine zaman ayırması bu açıdan iyi bazıları gibi ilişkiden ilişkiye koşmak sadece yıpratır ve sonunda olmak istemediğin o kişiye dönüşmeye başlarsın,

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,956
İsim
tümen dağ

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,440
İsim
Selim
Arkadaşlar merhaba konu cidden komik ama paylaşmak istedim 1 aylık güzel bir ilişkim var ve her kız arkadaşımla her buluştuğumda aynı kıyafetleri giyiyorum dolabımda dışarda giyinmeye uygun olan 1 pantolon 2 sweat var ve hafta içi hafta sonu hep bunları giyiyorum 5 günde 1 hepsini yıkıyorum ve havalandırıp temiz kullanıyorum ama kendimi kötü hissediyorum kız arkadaşım kendi giyimine çok önem veriyo ve çok güzel giyiniyo. Kenarda 35k birikmiş param var ama ailem harcamama izin vermiyor çünkü babamın baya yüksek miktarda borcu var ve benimde paramı harcıyıp borç yapmamdan korkuyolar ve kendi paramı harcamama izin vermiyolar. Neyse ilk baştaki konuya dönelim sizce kız arkadaşım benim hep aynı kıyafeti giymemden rahatsız oluyormudur
Rahatsız oluyorsa seni süs olarak taşıyor yanında 👍 seven biri rahatsız olmaz sonuçta paran olmadığıni anlar ver anlatır gösterir

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,122
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Karşındaki değer verdiğin insan üstündeki kıyafete bakmamali o kıyafetin altında yatan yüreğine,kalbine,sevgine,duyguna,bağlılığına o aslana bakmalı maddiyat önemli evet ama gecinebilecek kadar olması kâfi benim gözümde eğer gerçekten birbirini seviyorsa iki insan üstündeki kıyafete bakmaz o elini kalbine dokunduğunda o atışlara bakar her bir atış seni seviyorum demektir umarım yolunuz bahtıniz açık olur ben hep şu duayı ederim "Allah'ım beni kendim gibi birisi ile karşılaştır."

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
:cry:

Bence başkası için canını asla hiçe sayma tabi bu ilerde eşin ya da çocuğun olursa durum değişir ama senin de dediğin gibi gidebilecek potansiyelde olan biri için böyle düşünme sen kendini değerli görmediğin zaman kimse de değer vermiyor o yüzden günümüz ilişkilerinde bazen yapaylık ağır basıyor en iyisi bence de senin de yaşadığın bu olumsuz ilişkiden sonra ara vermen kendine zaman ayırman yaş olarakta daha genç isen aceleye gerek yok ilgi alanlarını başka şeylere dahda değerli şeylere vermen daha iyi insanın mantıklı kararlar verebilmesi için kendine zaman ayırması bu açıdan iyi bazıları gibi ilişkiden ilişkiye koşmak sadece yıpratır ve sonunda olmak istemediğin o kişiye dönüşmeye başlarsın,

Aslında yaşım 20. Bazı durumlardan ötürü henüz üniversiteye gitmedim. Kendimi o zamana saklıyorum.

beni kendim gibi birisi ile karşılaştır.

Bunu sadece ben diyorum sanıyordum..

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,122
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aslında yaşım 20. Bazı durumlardan ötürü henüz üniversiteye gitmedim. Kendimi o zamana saklıyorum.

Bunu sadece ben diyorum sanıyordum..
Hayatta her zaman her şey istediğimiz gibi ilerlemez sevdiğin birini unutmak,unutmak istemek hiç kolay değil sen unutsan da kalbin bir yerde sana hissettiriyor ama şunu da unutma ki o kişi olmadı diye kalbini diğer kişilere kapatmak da olmaz kalbine haksızlık edersin belki seni senden daha çok sevecek biri gelecek o kapıyı çalacak bunu bilemezsin insan her zaman büyüyor aslında her yasamis olduğu duygular ile daha çok büyüyor insanlar iki şekilde hareket eder 1. Hisleriyle hareket edenler 2. Mantığıyla hareket edenler bunu dengelemek çok önemli o zaman mutlak sevgiye ulaşır ve sımsıkı sarılır bırakmaz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Hayatta her zaman her şey istediğimiz gibi ilerlemez sevdiğin birini unutmak,unutmak istemek hiç kolay değil sen unutsan da kalbin bir yerde sana hissettiriyor ama şunu da unutma ki o kişi olmadı diye kalbini diğer kişilere kapatmak da olmaz kalbine haksızlık edersin belki seni senden daha çok sevecek biri gelecek o kapıyı çalacak bunu bilemezsin insan her zaman büyüyor aslında her yasamis olduğu duygular ile daha çok büyüyor insanlar iki şekilde hareket ediyor 1. Hisleriyle hareket edenler 2. Mantığıyla hareket edenler bunu dengelemek çok önemli o zaman mutlak sevgiye ulaşır ve sımsıkı sarılır bırakmaz

Kesinlikle tamamen katılıyorum. :)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,455
İsim
MehmedVII

Aquamen

80+