Neler Yeni

Klavye de 20 milyon tıklama ömrü ne kadar gider

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
hocam benim bildiğim kadarıyla bu 20 milyon ortalama az basanı olur çok basanı olur bu verimli kullanmayla alakalı ama bir yerden sonra çoğu klavye bozulur kaliteli switch gibi etkenler değiştire bilir ben apex 5 beğenmiyorum razer blackwidowla aynı fiyatlarda ben razer'ı daha çok seviyorum
Knk bilirmisin ben de razer dan soğudum yani artik ilgimi cekmiyor ve ürunlerini pek begenmedim

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
800tlik bir klavyenin 20milyon tıklama ömrü olması aşırı saçma geldi bana
Knk zaten hızlı sıkılıyorum beni 2 3 yıl götürürse bana yetiyor zaten o yuzden ben suan bana keyif verecek birsey ariyorum onu da buldum bence:)

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
Knk bilirmisin ben de razer dan soğudum yani artik ilgimi cekmiyor ve ürunlerini pek begenmedim
kişiden kişiye değişir bende zaten kulaklık corsair mouse steelseries klavyede inşallah razer olcak

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
5milyon tıklamalı fareyi 3-4 senedir kullanıyorum dolapda duruyor çalışır halde sen düşün

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
bence apex 5 para tuzağı bir klavye. Hem klavyeye 800 tl veriyorsun hem de mekanik değil klavye. Mekanik hisli alınacaksa apex 7 alnmalı veya pro.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Knk zaten hızlı sıkılıyorum beni 2 3 yıl götürürse bana yetiyor zaten o yuzden ben suan bana keyif verecek birsey ariyorum onu da buldum bence:)
Apex mi hangisi birde 2-3 yıllık istiyorsan bu işini görür ama biraz daha koyup razer blackwidow alıp bozulana kadar kullanmak sanki daha mantıklı olur gibi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Öyle bir şey istiyorsan RGB'li ucuz sayılabilecek bir bütçede olan "200-300 TL" klavyelere bak.
Uzun süre kaliteli bir şey kullanmak istemiyor, bana keyif versin istiyorsan alma. 800 TL'ne olur anca.

Son düzenleme:

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,322
İsim
Cemal Faruk Koçak
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR