Neler Yeni

Klavye Tavsiye 2000-2500 TL

Eqemen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Egemen K
Bütçe
2000
Bütçem üstte belli. Klavye red switch ya da aşırı yüksek sesli olmayan herhangi bir switch olabilir, çok bilmiyorum switchleri. Başka konulardan birkaç tane model buldum hangisi iyidir bilemedim.

Akko gibi ilginç gözüken klavyeler açıkçası daha çok hoşuma gidiyor ancak markayı bilmediğimden emin olamadım, eğer bir sorun yaşarsam servisi vs. var mıdır? Yurt dışından gelen birkaç tane klavye gördüm ama onlarda da gümrük vs. ve yine garanti olaylarından dolayı biraz korktum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Amazon.com.tr bu klavye fiyatından dolayı aslında daha çok ilgimi çekti, yine yurt dışı ama marka iyi midir? Yabancı kanallarda biraz kötü yorumlar okudum, kullanan falan var mı? Yay sesi ile ilgili yazılar okudum, şu anda kullandığım klavye 150 TL'ye aldığım saçma sapan Everest bir klavye, bunun sesi bile umurumda değil açıkçası, yay sesi o kadar rahatsız edecek bir şey mi?

Machenike K500 Wired Mechanical Keyboard bu klavye de çok hoşuma gitmişti, stokta kalmamış. Buna benzer şeyler de varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Bir de klavyede numpad olmasa da olur ancak F tuşları olsun istiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom