Neler Yeni

Öneri Klavye tavsiyesi

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Saber kullanıyorum ve memnunum. Red switch alabilirsin

Mertutal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mert Tutal
Ben de bu bütçe civarında klavye arıyordum g213 düşündüm ilk başta logitech markasının büyüsüne kapılınca ancak bi fb grubunda da yardim alıp calypso almaya karar verdim. Ogre de bir diğer seçecekti ancak 1ms den daha kısa tepkime süresi ve suya dayanıklı olması cezbetti açıkçası. 2 gün önce siparişini de incehesap üzerinden verdim Red switch olanını. Rgb sizin için öncelike saber da düşünebilirsiniz ama ben performans arıyorum derseniz calypso 10/10 klavye kesinlikle.

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
Ben de bu bütçe civarında klavye arıyordum g213 düşündüm ilk başta logitech markasının büyüsüne kapılınca ancak bi fb grubunda da yardim alıp calypso almaya karar verdim. Ogre de bir diğer seçecekti ancak 1ms den daha kısa tepkime süresi ve suya dayanıklı olması cezbetti açıkçası. 2 gün önce siparişini de incehesap üzerinden verdim Red switch olanını. RGB sizin için öncelike saber da düşünebilirsiniz ama ben performans arıyorum derseniz calypso 10/10 klavye kesinlikle.
teşekkürler değerlendiricem. Suya dayanıklı olması ve özellikle oyun için 1ms tepkimesi cok iyiymiş moba tarzı lol gibi oyunlar için bence çok iyi

Mertutal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mert Tutal
teşekkürler değerlendiricem. Suya dayanıklı olması ve özellikle oyun için 1ms tepkimesi cok iyiymiş moba tarzı lol gibi oyunlar için bence çok iyi
0.2 ms olması lazım abdullah abinin inceleme videosunda görmüştüm. yanlış hatirlamiyorsam optık switch diye geçiyordu

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,738
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Evet baktım şuan red switchli bilek desteği de var yazılım desteği de mevcut bence fiyatına göre baya iyiymiş almayı düşünüyorum teşekkür ederim
Ancak Rainbow modelini alırsan yazılım bir işe yaramaz. Sadece RGB mofelinde renkleri degistirebiliyorsun ancak o da şu an stoklarda bulunamıyor.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Gamepower ogre veya Rampage Hydra r6 tavsiye ederim.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
teşekkür ederim kullanıyor musunuz klavyeyi ? ben logitech g213 almayı düşünüyordum ama bir videoda gördüm zaman içerisinde kullana kullana harfler silinmeye başlamış böyle bir sorun yaşadınız mı ?
kim bilir ne yapmıştır o klavyeye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom