Neler Yeni

Öneri Klavye tavsiyesi

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
Bütçem 200-350 arasında, blue switch haricinde mekanik klavye olarak önerebileceğiniz marka ve modeller nelerdir?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Gamepower Saber kullanıyorum tavsiye ederim.

maxresdefault.jpg

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim kullanıyor musunuz klavyeyi ? ben logitech g213 almayı düşünüyordum ama bir videoda gördüm zaman içerisinde kullana kullana harfler silinmeye başlamış böyle bir sorun yaşadınız mı ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
teşekkür ederim kullanıyor musunuz klavyeyi ? ben logitech g213 almayı düşünüyordum ama bir videoda gördüm zaman içerisinde kullana kullana harfler silinmeye başlamış böyle bir sorun yaşadınız mı ?
2080Tİ Daha iyi diyiyoruz ama kullanmıyoruz.

Gamepower Ogre öneririm.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Mekanik takintin yoksa g213 oneririm f/p bakimdan çok iyi klavye ve eski klavyem kalite olarak çok iyidir

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower Saber kullanıyorum tavsiye ederim.

Alıntıyı görüntüle
teşekkür ederim fakat blue switchmiş çok sesli sevmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mekanik takintin yoksa g213 oneririm f/p bakimdan çok iyi klavye ve eski klavyem kalite olarak çok iyidir
orjinal türkçe klavye mi ? kazımışlar mı yazıları yani bir adamda öyle gördüm d harfi mesela silinmiş kullana kullana sende öyle bir problem oldumu logitech g213te

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,687
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
teşekkür ederim kullanıyor musunuz klavyeyi ?
Ben GamePower Ogre kullanıyorum. Son derece memnunum. Türkçe harfler, bazı semboller ve bazı noktalama işaretleri sonradan basılmış. Ancak yaklaşık 2 aydır yoğun bir şekilde kullanmama rağmen herhangi bir silinme vesaire olmadı. Bilek desteği de oldukça kaliteli.

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
Ben GamePower Ogre kullanıyorum. Son derece memnunum. Türkçe harfler, bazı semboller ve bazı noktalama işaretleri sonradan basılmış. Ancak yaklaşık 2 aydır yoğun bir şekilde kullanmama rağmen herhangi bir silinme vesaire olmadı. Bilek desteği de oldukça kaliteli.
Evet baktım şuan red switchli bilek desteği de var yazılım desteği de mevcut bence fiyatına göre baya iyiymiş almayı düşünüyorum teşekkür ederim

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Fatih Gören
saber modeline de bak derim bugün teslim aldım ve aşırı hoş. bilek desteği alışkanlığın yoksa şiddetle öneririm aşırı kaliteli hissiyatı var.

zeynep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Zeynep Koçak
saber modeline de bak derim bugün teslim aldım ve aşırı hoş. bilek desteği alışkanlığın yoksa şiddetle öneririm aşırı kaliteli hissiyatı var.
saber modelide çok hoşmuş ogrede güzel ama ogrede yazılım mevcut saber modelinde ise yazılım gelmemişti şuan geldi mi kullanıyormusun?

Top Bottom