Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kochler Katlanabilir Koşu Bandı 4549₺🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Tahir Öztürk
Kendi sitesinden al da defolu outlet ürün göndersinler sonrada iade almasınlar, yiyorsa hb de iade almasınlar.

Sen daha önce mağdur olmadiğindan bilmiyorsun tabi keyifli günler canim😅
kochler kurumsal bir firma öyle bir şey yapacağını sanmam senin dediğin küçük satıcılar da olur

JackRyan

80+ Silver

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Tahir Öztürk
Daha önce mağdur olmadım çünkü internetten bilinçli alışveriş yapmak nedir biliyorum. Aslında zor değil. Sana da tavsiye ederim. :) İdefixde de sadece 40 TL daha pahalı. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorma, bir de yazıyoruz haklıymış gibi üste çıkmaya çalışıyor.
Türkiye de yaşıyoruz kimse haklısın özür dilerim vs. demez :)

JackRyan

80+ Silver
Daha önce mağdur olmadım çünkü internetten bilinçli alışveriş yapmak nedir biliyorum. Aslında zor değil. Sana da tavsiye ederim. :) İdefixde de sadece 40 TL daha pahalı. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorma, bir de yazıyoruz haklıymış gibi üste çıkmaya çalışıyor.
Hahayttt🤣🤣🤣

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Tahir Öztürk

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tekrar bak istersen baya da konu var:

1726432102102.png

Marka dönüş sağladığını söylemiş devamı nerede? Mağdur ettiklerini nereden biliyorsun?

JackRyan

80+ Silver

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Berk
Hala basit matematiği bile yapamayan insanların olması oldukça ilginç. Dilersen bir hesap makinesi yardımıyla 4700TL den 150 TL yi çıkar sonucun 4550TL çıkacağını görebilirsin.
Alıntıyı görüntüle
Ayrıca, ürün kendi sitesinde daha ucuza satılıyor. İnsanlara laf etmeden önce açacağın konuyu biraz araştır derim. İyi forumlar.Alıntıyı görüntüle
reis saplamışsın herif hala laga luga yapıyor boşver. sen 1 diyorsun herif hala 2 diyor. kimse haklısın demeyi bırak konuyu açmadan önce araştırma bile yapmıyor. yahu bizim için araştırma bari kendin laf yememek için araştır. ne diyim. baktı olmuyor konuyu bu sefer farklı yerlere çekiyor yok defolu ürünmüş yok buymuş, konu ortada indirim olmaması, laf ebeliği yapmaya gerek yok!

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Devamini diğer şikayetlerden okuyabilirsin cnm örnek

Aynı zamanda çözüme kavuşturulan şikayetlerde var. Örnek:
1726432238887.png

1726432253012.png

En büyük e-ticaret platformlarının bile bu sitede yüzlerce şikayeti var. Adı üstünde şikayet etmek için kullanılan bir şirket. Buradan iyi veya kötü bir yere varamazsın. Kimse ürününde sorun olmadığı sürece buraya gelip "sorunsuz geldi, teşekkürler." yazmaz.

JackRyan

80+ Silver
Aynı zamanda çözüme kavuşturulan şikayetlerde var. Örnek:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
En büyük e-ticaret platformlarının bile bu sitede yüzlerce şikayeti var. Adı üstünde şikayet etmek için kullanılan bir şirket. Buradan iyi veya kötü bir yere varamazsın. Kimse ürününde sorun olmadığı sürece buraya gelip "sorunsuz geldi, teşekkürler." yazmaz.
Neyse kanka sen haklisin ya vaktim yok valla ben filme kaçar sen devam ke 😅🤣

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom