Neler Yeni

Kodlama için klavye önerisi

ubuntuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahtiyar
Arkadaşlar merhaba hem programlama yapmak hem de oyun oynamak için klavye öneriniz var mıdır?
- Aydınlatmalı olmasını istiyorum fazla aydınlatma modu olmasına gerek yok
- Birde sessiz olsun yeterli mekanik vs olmasına gerek yok.Zaten mekaniklerin tuşları yüksek olduğu için kullanamıyorum.
Low profile olursa daha iyi olur.

Razer ornato v3x baktım yorumlarda bir çok kişi ghosting olduğunu söylediğinden vazgeçtim.
İngilizce klavye olurda daha iyi olur. Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mekanik alman daha iyi olur bana sorarsan. Tuşları yüksek derken ne demek istedin anlamadım o modelden modele çok değişir bence.
Bütçen ne? Hangi renk istersin? %100 mü olsun %75-%80 de olur mu? Yani tenkeyless daha iyi bence sağdaki gereksiz numpad yok.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Arkadaşlar merhaba hem programlama yapmak hem de oyun oynamak için klavye öneriniz var mıdır?
- Birde sessiz olsun yeterli mekanik vs olmasına gerek yok.Zaten mekaniklerin tuşları yüksek olduğu için kullanamıyorum.

Razer ornato v3x baktım yorumlarda bir çok kişi ghosting olduğunu söylediğinden vazgeçtim.
Low profile ariyorsan Corsair k60 proya bakmani oneririm. Hem de turkce. Isine gelir mi bilmiyorum ama.

ubuntuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahtiyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mekanik alman daha iyi olur bana sorarsan. Tuşları yüksek derken ne demek istedin anlamadım o modelden modele çok değişir bence.
Bütçen ne? Hangi renk istersin? %100 mü olsun %75-%80 de olur mu? Yani tenkeyless daha iyi bence sağdaki gereksiz numpad yok.
Teşekkürler hocam tuşları yüksek derken mesela low profile klavyelerde daha ince olduğu için yandan bakınca tuşlar daha rahat kullanıyorum. Bütçen aslında çok değil 1 k civarında max 1200 tl falan olması lazım yüzde 80 olabilir ama normal numpadli olsa daha iyi benim için. Rengi önemli değil aydınlatması olsa yeter

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Hepsine uyan Logitech MX Keys var sanırım.

Bence denemeden karar vermezsin
Doğru diyorsun hocam ama klavye denemek için bir yer var mı? MediaMarkt'a fln gidiyorum klavyelerin tek tuşunu açık bırakmışlar anlayamıyorum.

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sazkara
Hepsine uyan Logitech MX Keys var sanırım.

Doğru diyorsun hocam ama klavye denemek için bir yer var mı? MediaMarkt'a fln gidiyorum klavyelerin tek tuşunu açık bırakmışlar anlayamıyorum.
itopya veya benzer teknoloji mağazalarını gezip en azından bilgi edinirsin

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Sazkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sazkara
İtopyada açıkta mı duruyor hocam? Teknosa ve MediaMarkt'a gittim verim alamadım.

Ekran görüntüsü 2024-08-20 160032.png

yenigeldim

80+ Silver
mekanik en alınmayacak klavye yazı yazmak için. dünyanın parasını verdim aldığım güne lanet ettim. mx keys en iyisi. benzeri modeller de alınabilir.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Top Bottom