Neler Yeni

kolay gelsin kargo güvenilir mi?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,476
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Şu anda görebileceğin en medeni en iyi kargo şirketi. Amazon işini sağlam yapıyor. Müşteriye öncelik veriyor.
Kargonun nerede olduğunu saniye saniye takip edebiliyorsun. Kargo geldiği zamanda sizi Bey/hanım lakapları kullanarak çağırıyor. Çok medeni. Sanki devlet memuru gibiler.

Alihanarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alihan Arı
en iyi kargolardan biri dağıtıma çıktığında kuryeyi gpu ile takip edebiliyor direkt olarak kuryeyi arayıp durumu sorabiliyorsun amazondan çok alışveriş yaptım ve ya aynı gün ya da bir sonraki gün kargo şirketi ile elime ulaştı artı olarak pazar günleri de getiriyorlar

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,530
İsim
Oğuz Oğuz
amazondan dönüştürücü aldım kargoyu kolay gelsin diye bir şirket getiriyor şirketle ilgili daha önce kullanmış olan varmı ve sorun yaşadınız mı? birde kargo takip no girdiğimde takip no yanlış diyor
Evet amazonun kendi kargosu

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
Çok yükselmeye gerek yok iyi bir kargo şirketi ama 'süper off manyakk' denilecek kadar bi olayı yok.
Yurtiçi de 2 günde getiriyor Kolay Gelsin de 2 günde getiriyor.(Farklı şehirlerde denendi)
Hizmet kalitesi Yurtiçi ile çok yakın en büyük farkı konum .

Güzel özelliği kuryeyi izleyebiliyorsun geziyor görüyorsun.
Sıkıntısız eline ulaşır ,iyi şirkettir.
yurtiçinde iki günde hiç kargo almadım hocam ama kolay gelsinde teslimat yarın gösteriliyor kargoya sabah verilmiş kocaeli hatay arası için inanılmaz iyi bence

bassictr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
-
istanbulda yaşıyorum gece 11 gibi bir ürün sipariş vermiştim sabah 11-12 gibi kapıdaydı bu kadar erken olmasını geç birde pazar günü teslimat yaptılar yani başka kargolarda bu özelliği göremezsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,442
İsim
Diyarhan
Yaptığım alışverişlerden en çok memnun kaldığım firmadır kendisi. Eleman gelirken kolay gelsini pişkin pişkin söylemenin verdiği his ayrı 😄

Top Bottom