Neler Yeni

Kolay Gelsin Takip Kodu Çalışmıyor

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
ali
Aga bu amazonun verdigi tarih kesin mi teslimat normalde kargo 2-3 günde gelir benim eve bu pazartesi yazıyor bilgin varmi teşekkürler
şuan kargolar baya yoğun normalde o tarihten erken geliyor ama net bişey diyemem

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII
amazondan ürün aldım kolay gelsin diye hiç duymadığım bir firmadan geldiğini söyledi fakat verdikleri kargo takip numarasını girdiğimde çıkmadı ve 2 3 gündür bu olay bilgisi bu kargo şirketi hakkında tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi
Hocam Kolay Gelsin gayet iyi bir firmadır. MNG ve benzerleri gibi sana İllallah dedirtmez.

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sercan
2 gündür arıyorum açmıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

gördüğüm en rezalet olanlarından birisi takip edemiyorum kargoyu amazon sistemide zaten okadar iyi değil
1689923498038.png

adamlar bir sana bir ona bir bana bir sana yapıyorlar kargomu

genel olarak herkesin iyi demesi sanırım İstanbul vb. yerlerde yaşaması küçük şehirde yaşayan birisi olarak bence rezalet

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sercan
Kolay gelsin en iyisi daha iyisini görmedim valla.Dün 9 kargo vardı monitör vs de vardı içinde kapıya kadar getirdi adam .
nerede yaşıyorsun? kargoların neredendi yurt içi dışı?

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sercan
Yurt içi.Mersinde oturuyorum.Yurt dışı gelir merak etme orayı guncellemeyebiliyorlar.Panik yapmana gerek yok.
güzel arkadaşım yurt dışı olarak açtım ben konuyu

invy

80+ Bronze
amazondan ürün aldım kolay gelsin diye hiç duymadığım bir firmadan geldiğini söyledi fakat verdikleri kargo takip numarasını girdiğimde çıkmadı ve 2 3 gündür bu olay bilgisi bu kargo şirketi hakkında tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi
bende yazıyodum gözükmüyodu geldi ama

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Takip edilmemesi çok kötü ya bende bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Ketboga
benim iki kargom vardı amazon üzerinden 2 kargoda başta kolay gelsin firmasına aktarıldığını söylüyordu ama aras kargo ile elime ulaştı uçak tr indikten 2-3 gün sonrasında sms düştü kargonuz yolda diye ve 34 gün içindede elimde oldu

benim iki kargom vardı amazon üzerinden 2 kargoda başta kolay gelsin firmasına aktarıldığını söylüyordu ama aras kargo ile elime ulaştı uçak tr indikten 2-3 gün sonrasında sms düştü kargonuz yolda diye ve 34 gün içindede elimde oldu
34 yazmışım kusura bakmayın 3-4

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sercan
1 tane bile sms gelmedi bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri