Neler Yeni

Korsan Oyun Konuları Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Dostlar daha yeni forumda bir arkadaş korsan oyun indirmek isteyip konu dışı yorum yapanlar olduğunu gördüm ve bu birçok konuda yaşanıyor.
Bi ümit bu duruma son vermek adına sizlere bir öneri tarzı bir şey demek istiyorum.
Eğer ki birisi forumda korsan oyun indirmek isterse ve konusunu açarsa bu insanlık suçu bir durum değildir gereksiz yere linçlemenize gerek yok.
Kişi korsan oyun indirirken beraberinde gelecek olası virüslerin zaten farkındadır tekrar dile getirip KoRsAn ViRüSlÜ OrJiNaL aL diye gereksiz yorumlarda bulunmaya gerek yok
Belki yapımcının hakkına giriyor olabilir ya da oyuna para vermek istememiş olabilir kişi bunun zaten farkında yine de dileyen paşa paşa korsan oyun İNDİREBİLİR ve aynı şekilde dileyen parasıyla oyunu alıp destek olabilir.
Kimsenin zaten kafaya koyup yapacağı bir şeye zaten engel olamazsınız. Sadece görüntü kirliliği yaratır.
Lütfen crackli oyunlarla alakalı herhangi bir konu açıldığında ya konuya yardım edin ya da sonu gelmeyen tartışmalar başlatmayın, hem forumun huzurunu bozuyor hem de kişinin konusu dağılıyor.
Sonunda aradığım konu...

BerIin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Abdüssamet inal
Dostlar daha yeni forumda bir arkadaş korsan oyun indirmek isteyip konu dışı yorum yapanlar olduğunu gördüm ve bu birçok konuda yaşanıyor.
Bi ümit bu duruma son vermek adına sizlere bir öneri tarzı bir şey demek istiyorum.
Eğer ki birisi forumda korsan oyun indirmek isterse ve konusunu açarsa bu insanlık suçu bir durum değildir gereksiz yere linçlemenize gerek yok.
Kişi korsan oyun indirirken beraberinde gelecek olası virüslerin zaten farkındadır tekrar dile getirip KoRsAn ViRüSlÜ OrJiNaL aL diye gereksiz yorumlarda bulunmaya gerek yok
Belki yapımcının hakkına giriyor olabilir ya da oyuna para vermek istememiş olabilir kişi bunun zaten farkında yine de dileyen paşa paşa korsan oyun İNDİREBİLİR ve aynı şekilde dileyen parasıyla oyunu alıp destek olabilir.
Kimsenin zaten kafaya koyup yapacağı bir şeye zaten engel olamazsınız. Sadece görüntü kirliliği yaratır.
Lütfen crackli oyunlarla alakalı herhangi bir konu açıldığında ya konuya yardım edin ya da sonu gelmeyen tartışmalar başlatmayın, hem forumun huzurunu bozuyor hem de kişinin konusu dağılıyor.
Kullandığım kulaklik zaten 50 tl ben bir oyuna 600 tl veremem

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Sevgili arkadaşlar, forumda korsan oyun, uygulama paylaşımı yasak.
Cidden korsan oyunu mu savunuyorsunuz burada?
"Yapımcıya destek amaçlı alınabilir" ne demek? :D
O oyunlar "Kırılınca oynayın, beğenirseniz satın alın." amaçlı yapılan şeyler değil.
Aynı film gibi, dizi gibi para ödediğiniz bir şey.
O oyunlara milyonlarca bütçe harcanıyor. "Bize destek olun" amaçlı satmıyorlar yani.
Kimse cebinden siz para vermeden eğleneseniz diye milyon dolarlar harcamaz.

AAA oyunlar film ve dizi gibidir. Parasını verir oynarsınız.

Örnek veriyorum;
Siz bir bakkala gidip çikolata aldınız, parasını vermediniz. Yapımcısına da "Eğer beğenirsem parasını veririm." diyor musunuz?
Hayır demiyorsunuz. Oyunlara da diyemezsiniz maalesef.

Oyun fiyatlarının pahalı olması da yapımcıya değil ülkeye bağlı bir durum. Birini suçlayacaksanız o kişi yapımcılar değil.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hikayeli oyunlar olarak toplam oynama süresi 10-15 saat olan oyunlara neden 300-500 TL para vereyim? Ha ekonomi düzgün olur, maaşım iyi olur veririm ama maalesef durum ortada.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Aga olay çok basit...
Ben korsan indiriyorum oyunları ve memnunum.
Engelleyebilen engellesin? O konuşup duranlar hadi engellesin beni.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Sevgili arkadaşlar, forumda korsan oyun, uygulama paylaşımı yasak.
Cidden korsan oyunu mu savunuyorsunuz burada?
"Yapımcıya destek amaçlı alınabilir" ne demek? :D
O oyunlar "Kırılınca oynayın, beğenirseniz satın alın." amaçlı yapılan şeyler değil.
Aynı film gibi, dizi gibi para ödediğiniz bir şey.
O oyunlara milyonlarca bütçe harcanıyor. "Bize destek olun" amaçlı satmıyorlar yani.
Kimse cebinden siz para vermeden eğleneseniz diye milyon dolarlar harcamaz.

AAA oyunlar film ve dizi gibidir. Parasını verir oynarsınız.

Örnek veriyorum;
Siz bir bakkala gidip çikolata aldınız, parasını vermediniz. Yapımcısına da "Eğer beğenirsem parasını veririm." diyor musunuz?
Hayır demiyorsunuz. Oyunlara da diyemezsiniz maalesef.

Oyun fiyatlarının pahalı olması da yapımcıya değil ülkeye bağlı bir durum. Birini suçlayacaksanız o kişi yapımcılar değil.
Gizem abla çok güzel anlatmış.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
İşin garibi ne biliyor musun, yakın zamanda açılan konulara "korsana destek yok" yazanların bu konuya param olsa yine de almam yazan kişiler.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Hikayeli oyunlar olarak toplam oynama süresi 10-15 saat olan oyunlara neden 300-500 TL para vereyim? Ha ekonomi düzgün olur, maaşım iyi olur veririm ama maalesef durum ortada.
Konuyu hortlatma amacın nedir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn