Neler Yeni

😮Kripto'da şok! Luna Coin %99 düştü!

Farway

80+ Silver
Abi buna kim uygunsuz davranış verdi gerçekten kafa mı yok beyin mi yok
Sakin ol dostum.

Yatırım yapılmayacak halde sanırım şu an coin piyasası. Pek anlamam ama sizce giriş yapmak için en uygun zamanlar ne zamandır,Kimisi bu haftayı işaret ediyor da ben yinede yükseliş görmeden girmek istemiyorum.

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
ATA
250 tl attım şuan 1100 tl oldu 1 saatte saatacakken vazgeçtim satmayacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

250 TL attım şuan 1100 TL oldu 1 saatte saatacakken vazgeçtim satmayacam
1330 oldu :D

Son düzenleme:

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Sakin ol dostum.

Yatırım yapılmayacak halde sanırım şu an coin piyasası. Pek anlamam ama sizce giriş yapmak için en uygun zamanlar ne zamandır,Kimisi bu haftayı işaret ediyor da ben yinede yükseliş görmeden girmek istemiyorum.
Kar alırken edilir satarken değil ne kadar dipten alırsan o kadar kar elde edersin satarken

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,055
İsim
Zeki Müren
Son 24 saatte %91 değer kaybetti.
Alıntıyı görüntüle

Edit: Alıntıyı görüntüle

2 gün önce 42 bin Bitcoin satan Luna vakfına güven sarsıldı ve büyük bir satış baskısı oluşturdu.

Kendi stabil coini ust ise 0,48 $'dan satılıyor. Yani 1 doları 0,48 $'a veriyorlar.

Alıntıyı görüntüle

ATH'si 120 dolar olan Luna 2.60 $'a düşerek 1 ayda %98 değer kaybetti.

Alıntıyı görüntüle
Proje filan yoksa arkasında düşer hocam shitcoin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
luna şuan 0,30 kuruştan yükselişe geçti galiba yükselecekte geç yükselecek gibi :cautious:

OnurCiftci26

80+ Bronze
Abd borsasının çökmeyeceğine neredeyse eminim. Kripto için aynını diyemem. Fed'in açıklamaları ve abd'li yetkili ve başkanların her konuşmasında her faiz aksiyonunda kripto da etkileniyor. Bu da bir gerçek.
Nasdaq çöküyor kaç gündür son desteklerde buralarda tutundu tutundu tutunamadı fena çökecek gibi ytd.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,684
İsim
Kadir
Luna ile güzel oynuyorlar birileri fena köşeyi dönüyor

OnurCiftci26

80+ Bronze
Sakin ol dostum.

Hocam piyasa düşerken alım yapılır ama alım yapmanın da bir adabı vardır. Paranı kademelere böl atıyorum %5 alım yap düşerse %5 daha alım yap çünkü dibi kimse bilemez o yüzden kademeleri alım yapmak lazım.

Top Bottom